Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit érdemel az a nagymama,...

Mit érdemel az a nagymama, aki szerint a lányunoka nem is unoka, ne is vigyük megmutatni se, majd ha lesz fiú unoka, akkor szóljunk?

Figyelt kérdés

Amíg csak terhes voltam,úgy gondoltuk,majd ha meglesz,meglátja,megváltozik a véleménye,ki ne szeretne egy édes kisbabát,hisz a legkeményebb szivűeket is elbűvöli.

Megszületett,már 1 hónapos,de még rá se nézett,pedig a szomszéd utcában már járt azóta,hívtuk is többször,amikor még korházban voltunk,oda is hívtuk,de megmondta,nem érdekli.

Terhesség előtt normális volt,velünk most is az lenne,ha nem hoznánk szóba a kislányunk.


2013. szept. 10. 11:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%

Valószínűleg ő is ebben nőtt fel, ezt a mintát látta otthon, hogy a lánygyerek nem gyerek.

Ettől még felháborító a hozzáállása.

2013. szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Amyg nem lettem terhes,sosem volt ilyesfajta megnyilvánulása,ezért is csodálkoztunk nagyon.

Bár tény,hogy nincs lánya,testvérei mind fiúk.

2013. szept. 10. 12:03
 13/26 anonim ***** válasza:
89%

fához kötés és 10 fenekelés.


egyébként meg bunkó szegényke, de nem tehet róla. valószínűleg az ő idejében is ez volt a családja részéről.

2013. szept. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Jéézusom! Hát nem vinném ezek után, ha kérné sem. Nem tenném ki a gyerekemet egy ilyen nagyi viselkedésének a jövőben sem!
2013. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit érdemel?

Egy fiú unokát, akit soha nem láthat!

2013. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

A nagyi óhaja parancs:

Ne lásson titeket, se a kislányt, se ha egyszer egy fiatok is lesz, őt.

Tudom, nehéz, mert nagyon rosszul esik.

Az én apám két utcányira lakik tőlünk. Hiába hívtam, nem kellünk neki, a gyerekeket csak akkor látja, ha véletlenül összefutunk az utcán. A kicsik nem is tudják, hogy kicsoda. (5 és másfél évesek)

2013. szept. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem az ilyen embereket, pláne, hogy valaki NŐKÉNT utálja a kislányokat, még a saját unokáját is, ez számomra felfoghatatlan, logikátlan. Én az életben nem engedném, hogy lássa a gyerekem, se a kislányt, se a további kicsiket (ha lesznek). De még én sem lennék rá többet kíváncsi.
2013. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Engem többet biztosan nem lát,elfordulok ha meglátom,de a lányunkat se engedem,fejre is állhat,akkor se.(páromat is megbántotta ezzel annyira,hogy szerintem ő se megy többet)


Nem is értem most sem,hogy gondolta,hogy majd mi ketten megyünk hozzá,gyereket meg addig itthonhagyom...

2013. szept. 10. 13:25
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy ilyen rokonom, szerencsére csak távoli és elég messze is lakik, de pár évente jön hozzánk látogatóba. A legutóbbi látogatás előtt született meg a fiú unokája, és emlékszem, mennyire ömlengett, meg örült, hogy végre valaki viszi tovább a nevet, mert fiú és a rokonom számára kb. a kisfiú lett a megváltó...hozzátette, h a fiú unoka az igazi unoka. Érdekes, pár évvel előtte született meg az első unokája, aki lány, de alig akart beszélni róla és képeket is csak nagy nehezen mutatott.

Nem értek vele egyet, és ennek hangot is adtam, azóta nem jött felénk:)

24L

2013. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
100%

mi az hogy a lány unoka nem unoka ...

Öregedjen meg egyedül , nem érdemel mást.A nagyi nem tudja , hogy a nők is egyenjogú emberek már egy kicsit lemaradt ,így a lány unoka is ugyanolyan unoka.

A legrosszabb mégis a fiának lehet , mert ő neki ilyen az anyja , ilyen értelembe ő van két tűz között ,de az hogy kiált a családja mellette , meg a kislánya mellett az szép dolog

2013. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!