Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit érdemel az a nagymama,...

Mit érdemel az a nagymama, aki szerint a lányunoka nem is unoka, ne is vigyük megmutatni se, majd ha lesz fiú unoka, akkor szóljunk?

Figyelt kérdés

Amíg csak terhes voltam,úgy gondoltuk,majd ha meglesz,meglátja,megváltozik a véleménye,ki ne szeretne egy édes kisbabát,hisz a legkeményebb szivűeket is elbűvöli.

Megszületett,már 1 hónapos,de még rá se nézett,pedig a szomszéd utcában már járt azóta,hívtuk is többször,amikor még korházban voltunk,oda is hívtuk,de megmondta,nem érdekli.

Terhesség előtt normális volt,velünk most is az lenne,ha nem hoznánk szóba a kislányunk.


2013. szept. 10. 11:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"Mit érdemel az a nagymama..."

Egy beutalót a dilidokihoz, lehet az agyérelmeszesedés teszi ezt nála...

2013. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Apukámat annak idején azért nem vitte haza a kórházból születés után a vérszerinti apja, mert hogy nem lány..

Vannak ilyen beteg emberek.

Testvéremmel mi lány unokák lettünk. Apa akkor az egyszer találkozott az igazi apjával, mikor minket meg akart nézni.

Ki is dobta apa. Ettől többet nem is érdemelt.

Egyedül és magányosan halt meg.

Párszor még próbálkozott volna, "mégis csak a család része" vagyok szöveggel, de senkit nem érdekelt.

És mivel apával sosem tartotta a kapcsolatot (egyke gyerek apa), így arra sem volt kötelezhető, hogy eltemettesse.

Nem tudjuk pontosan hol nyugszik, de az az igazság, hogy egy gyertyát halottak napjakor, vagy egy szál virágot sem érdemelne.

2013. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
hagyjátok azt a vén szart. jobb a kislánynak hogy nem találkoznak. az én nagymamám mivel lány vagyok folyamatosan bánott és látványosan kivételezett a bátyámmal. ez nekem nagyon fájt. mást se hallottam tőle hogy minek kellett megszületnem, olyan vagyok mint anyám... engem egy életre elfelejthet az én nagymamám.
2013. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Erről eszembe jutott egy filmidézet, ami a Nanny McPhee – A varázsdada c. filmben hangzott el, mikor a gonosz nagynéni el akarta vinni magával az egyik gyereket, hogy kitaníttassa:

"Elviszek magammal egy lányt, mert persze lányt viszek, nem pedig egy olyan másik izét."

Hát na, ki gondolná, hogy nőként nem megfelelő számára egy másik nő... De a fordítottja sem elfogadott. Sajnálom kislányodat, remélem anyukád helyette is szeretni fogja!

2013. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Anyukám,apukám és párom apukája imádja,sőt,párom apukájának az új felesége is saját unokájaként tekint rá(ha anyósom nem is normális,legalább van egy pótanyósom,aki viszont imédnivaló),itt nyüzsögnek körülötte mind a négyen,szeretethiánya nem lesz ha rajtuk múlik :)
2013. szept. 11. 08:40
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

....és ez a lényeg :) azzal a nővel meg ne foglalkozzatok :) fölösleges...

sajnos nálunk csak az én szüleim lesznek nagyszülők...a férjem szülei látni se fogják a gyereket....de még így is körbe lesz rajongva....uh reméljük nem lesz sérülés abból, hogy csak az én szüleim lesznek nagyszülők :)

2013. szept. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!