Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Az öregeknek miert nem vesznek...

Az öregeknek miert nem vesznek kutyakat a gyerekeik, unokaik? Egyedül elö idösekre gondolok.

Figyelt kérdés
Minden heten törtenik 1-2 rablas es rablogyilkossag, amikor egyedülallo nyugdijasokat tamadnak meg, többnyire r.oma fiatalemberek (bünözök). Vajon ezeknek az öregeknek nincsenek unokaik, csaladjuk, akik legalabb kutyakat vennenek nekik es kutyatapszert. 2 darab nagytestü kutya (1 a hazba, 1 az udvarba) es soha, semmilyen betörö nem fog sikerrel jarni.

2013. okt. 29. 23:59
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam,hogy te költözz össze...Csak leírtam,hogy nálunk mi van és mit tennék,ha öreg rokonom lenne...

De te nyugodtan vehetsz kutyákat is...:D

2013. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
ha így értesz a kutyákhoz,akkor elmondod,szerinted egy mondjuk 80éves ember,hogyan tudna megfelelően két kutyát tartani?
2013. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Te kutyaszakértő, arról hallottál, hogy a kutyák nem megfelelő kezekben veszélyesek lehetnek? És ehhez nem kell, hogy harapjanak, elég, ha a neveletlen kutya fellöki az öreget.
2013. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

A regi vilagban -ugy 60-70 evvel ezelött, minden falusi öregembernek voltak kutyai (altalaban több is).

Az idösek nem abba haltak meg, hogy fellökte öket a kutya, de nem is abban, hogy kirabolta öket a cigany.

100 eves kor körül, vegelgyengülesben haltak meg.

Most meg bemegy a portajukra egy-ket tizenebes cigany purde, es halalra veri öket.

Nagyapam 96 eves koraban halt meg es volt kutyaja. Mielött elhunyt, a kertet kapalta, fat vagott, dolgozott.

2013. nov. 1. 01:22
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Kész, feladtam. Igazad van, rottweilert minden öregnek, rögtön hármat.
2013. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Az enyimeknek is van rottweiler, en vettem nekik, fajtiszta. Az öregeim hetven evesek. Jo ötlet: Rottweilert minden öregnek! Tamogatom.
2013. nov. 2. 03:28
 37/37 anonim ***** válasza:
72%
most azért jöttél ide, hogy dicsekedj, hogy mekkora kertetek van? Nem mindenki teheti ám meg, hogy nagy kertben tartson nagy kutyát, van aki kis kutyát sem tud tartani. Feltételezem, külföldön laksz. De figyi, ha ennyi pénzed van, akkor miért nem hozol ki menhelyről kutyákat, úgyis értesz hozzájuk, képezd ki őket, ha annyira félted az időseket, és ajándékozd oda őket legalább egy hónapnyi kutyakajával.
2013. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!