Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A papám október elején halt...

A papám október elején halt meg, hogyan tudom feldolgozni?

Figyelt kérdés
A nagypapám nagyon közel állt a szívemhez, mivel apukám nincs, ő volt mindig a pótapukám. A temetésre én is elmentem de nagyon fájt a szívem érte. Akit már ért ilyen megrázkódtatás elsősorban azoktól várom a válaszokat! Előre is köszi
2013. dec. 2. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az idő. Sajnos más nincs. Részvétem.
2013. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Idő, valami hobbi.

Próbáld lekötni a gondolataid. Nagypapi biztos nem örülne, hogy az unokája folyton szomorkodik! Gondolom Te sem örülnél, ha hetekig hónapokig szomorkodnának miattad, igaz?!

2013. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Anyósom most szeptember végén ment el, azóta egyetlen nap nem telt el úgy, hogy ne gondoltam volna rá, hogy ne jutott volna eszembe életének és betegségének utolsó hete, vagy könnycsepp ne gördült volna le az arcomon.

A fájdalmamat és a hiányát az tudja enyhíteni egy kicsit talán, hogy néha elidőzöm a kandallóra állított fényképe előtt, nézem őt, emlékeket idézek föl és gondolatban biztosítom magamat arról, hogy ő mostmár a lehető legjobb helyen van, ahol nincs szenvedés, nincs kín és fájdalom. Csak békesség van, ahol vár ránk, és amikor majd a mi időnk is elérkezik, akkor ő ott lesz!

2013. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek, és részvétem az anyósodat :( ezt szerintem se tudja nagyon más helyrehozni mint az idő, az élet ilyen. Sajnos.
2013. dec. 3. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!