Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy értessem meg nagyimmal,...

Hogy értessem meg nagyimmal, hogy NEM tudok enni?

Figyelt kérdés
Megjött, hánytam, nem vagyok jól, nagyim is tudja és mégse hagy békén, hogy egyek már, enni kell. De nem is ropival kínál, nem, a csirkehúsos káposztás valamiből, amit sütött. Értem én, hogy jószívű és nagyon jól is főz/süt, de most nem tudom megenni. Még a háztartási keksz se megy le most. Csak vizet kortyolgatok. Ő meg már itt veszekszik, hogy miért nem eszek.
2014. aug. 6. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagyik nem változnak, régi szép idők. :)
2014. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Nagyi, ne haragudj, tudod, hogy szeretem a főztödet, de nem érzem jól magam. Hidd el, attól, ha most eszem, aztán megint muszáj lenne a WC-re mennem, attól csak még rosszabbul lennék. Köszönöm, hogy megérted."
2014. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Válasz: "Beszélsz hülyeségeket. Semmi bajod nem lenne tőle"
2014. aug. 6. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem fogadja el, hogy te jobban tudod, mi a jó neked, akkor nem tudsz vele mit kezdeni. Nem eszel és kész. Majd megnyugszik :/
2014. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor mond ezt:

Mama, légyszíves hagyj békén nem vagyok jól, NEM AKAROK ENNI!


Néhány öregnek már a szájába kell rágni...

2014. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mama, nem bírok enni, de ha azt szeretnéd, hogy összehányjam a lakást, szívesen.


Fogalmazz keményen, vagy, ha kell hagyd ott.

2014. aug. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Milcsi01 válasza:

:D ismerős! nekem a nagypapám volt ilyen: mondtam hogy csak nagyon keveset kérek, erre kiszed egy csomót, és addig fel nem állhattam amíg meg nem ettem :)

A nagyszülők már csak ilyenek!

próbáld kedvesen, és humorosan kezelni, de semmikép se legyél goromba, meg ne sértődjön...

mond mondjuk azt hogy:

"mamika! (mosoly) tényleg nem vagyok éhes"

valsz eszt fogja mondani:

de hát kicsim! enni azt kell!

ekkor csak szépen mosolyogj, és ismételgesd az előző mondatot, és egy idő után vagy megenyhül, vagy megun :D

2014. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!