Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Van az élettársammal egy...

Almababa2 kérdése:

Van az élettársammal egy 1.5éves közös gyermekünk! A nagyszülők vidéken laknak és több pitbullt is tartanak, ebből 2a lakásban! Nagyon féltem a kicsit és nem tudom hogy nekem kötelességem kivinni hozzájuk? Persze ők váltig állítják hogy nem lesz baj.

Figyelt kérdés
De már +2 be van zárva emellett mert megülik egymást plusz még egy másik fajta kötélen mert azzal is összeugranak!
2014. okt. 23. 15:17
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Nekem sincs bajom pitbullal! nem is a fajtáján van a hangsúly! hanem azon hogy egy bent van, meg egy másik aki egy külön szobában van mert a kinti német juhásszal egyszer-kétszer.. úgy összeugrottak hogy percekig tartott szétszedni! ez a helyzet a harmadikkal aki be van zárva szuka! aki mellé van zárva kan, azzal a bent lakó kan ugrik össze(kölyke)! én nagyon szeretem a piteket de ennyi pitet nem lehet rendesen megnevelni!nincs rá idejük! én lennék a legboldogabb ha oda engedhetném!de mikor pici volt és sírt nem bírta a hangját és nekirontott a kiságynak, kereste hol van!!nagyon megijedtem attól kezdve féltem!
2014. okt. 23. 21:43
 22/25 A kérdező kommentje:
Meg nem a kutya fajtárol akartam többet tudni hanem hogy a törvényi háttere annak hogy kötelességem e kivinni? Meg ha nwgyobb lesz és megérti hogy mit szabad tenni a kutyával stb...akkor természetesenkiengedem!
2014. okt. 23. 22:21
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem szeretném megbántani az érzéseidet, de nem is értem, hogy hogyan merül fel benned, hogy köteles lennél egy másfél éves gyereket ilyen körülmények közé engedni.


A nagyszülőknek van láthatási joga, de magától értetődően a gyermek számára biztonságos körülmények között.


Nemhogy nem vagy köteles ilyen feltételek mellett odaengedni, de ha ne adj isten bármi komolyabb baja esne a kutyák miatt, titeteket szülőket és/vagy a nagyszülőket, akinek a felügyelete alatt volt, jogi felelősség terhelne, és kiskorú személy gondatlan veszélyezetetése miatt eljárás indulna ellenetek, és akár börtönbe is kerülhetnétek (ami a kisebbik baj lenne adott esetben).

2014. okt. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Miért kéne ehhez törvény? Egyszerűen csak nem viszed át őt és kész.
2014. okt. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Szerintem ha megoldható inkább a nagyszülők mennyenek hozzátok
2014. okt. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!