Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » SOS, a nagyim kibírhatatlan,...

SOS, a nagyim kibírhatatlan, mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éve agyvérzése volt, azóta folyamatosan lágyul az agya, de már nem bírjuk, tegnap és ma is elsírtam magam, annyira kivagyok. együtt kényszerülünk élni, míg el nem tudunk menni, és állandóan mondja ránk a magunkét: az is baj, ha nevetünk, az is, ha nem, az is, ha megmozdulunk, pocskondiáz, mindent a szemünkre hány, mindezt a nap 24 órájában, pedig mi mindig kedvesen állunk hozzá, viccelődünk vele, pozitív irányba próbáljuk terelni a gondolatait. sikertelenül. :( sajnálom, hogy idáig fajult a dolog, mi igyekszünk toleránsak lenni, de ma már én is kifakadtam, elordítottam magam, hisz félve kelek fel, nem tudom, mit fog mondani! lek*rváz és lebolondoz, csak mert egyszerűen nem bírom (nem illettem sértő szavakkal most sem). mit lehet tenni? nem bírjuk, tényleg nem. olyan szinten veszélyes önmagára nézve, hogy van, hogy üti magát, ha felhúzza magát, s azt is tudom, hogy az állapota rohamosan fog romlani.

2015. márc. 11. 12:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10: sajnalom! Nalunk egyelore nincs felismeresi problema
2015. márc. 11. 14:25
 12/16 anonim ***** válasza:
otthon mihamarabb... bár nem tudom, hogy az otthonokból viselkedési "problémák" miatt kizárhatják-e.
2015. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12: nem tudom, annyira szerintem nem veszes. De annyira igen, hogy lelki nyomorekka tegyen minket.
2015. márc. 11. 15:42
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha veszélyes is lenne, akkor is, azt tudják kezelni az otthonban. Egyet értek azzal, hogy otthonba kell küldeni. Ha valahol szeretitek is, akkor sem szabad tönkre tetetni magatokat miatta. Be kell költöztetni, aztán ott majd megfelelő bánásban és gondozásban részesül. Mindenki jól jár.
2015. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
lakáson belül kerüld el,csak a legszükségeseb dolgok miatt legyél mellette
2015. márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
hát sztem nincs mese caklipakli ütni kell a véncsontot mert nem ért a szép szóból!!
2015. márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!