Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Normális, hogy azért cs*szett...

Normális, hogy azért cs*szett le nagyanyám, mert tiszta tányérról ettem?

Figyelt kérdés
Az imént történt... Kimentem a konyhába, elővettem egy tányért, kaját csináltam, elkezdtem enni, erre bejött nagyanyám és nekem áll, hogy miért veszek elő újabb tányért, mikor ott van kint egy csomó. De azokról anyám evett, és mocskosak voltak! Miért kell ezért nekem jönnie?

#mama #tànyér
2015. júl. 20. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom azért mondta,hogy ne kelljen annyira sokat mosogatni (még akkor is ha nincs sok). Sok idôsnek vannak ilyen és ehez hasonlò "bogarai". Te csak vegyél eloö tisztát vagy moss el egy piszkosat és egyél arròl.
2015. júl. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

nálunk is ilyen spórolósak, egy tányérból enni a levest, utána abba a másodikat .

én se szeretek annyira mosogatni, de ezzel nem értek egyet. így inkább elmosom mindig magam után azt a 2 tányért és kész. de nem szeretek én se piszkos tányérból enni.

a mosogatásnál meg mindig mosd el magad után amiből ettél, senki nem fog megszólni akkor. de ne hagyd ott rászáradni , mert utána sokkal nehezebb dolga van annak aki utánad mosogat.

2015. júl. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem eszek olyan tányérból, amiben az előző kaja volt, nincs hozzá gusztusom. Vagy elmosom, vagy újabb tányért veszek. Nagyanyám mindig új tányért ad mindenhez.
2015. júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
vallald fel a mosogatast.es akkor nem csesz le tobbet.egy anya orul neki ha a lanya erdeklodik a konyhaban es segít.
2015. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Jól sejtem, hogy nem te szoktál mosogatni?
2015. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

szerintem az a baja, hogy elvehettél volna onnan egyet és gyorsan elmoshattad volna, vagy eloblithetted volna..és nem uj tányért elovenni.


nálunk is igy volt ez...tányérokkal, poharakkal. néha én is mondom a férjemnek, hogy ott van a mosogatoban a félorával ezelott használt poharad, hát oblitsd el, és mosd el..ne mindig ujat és ujat vegyen elo, végul ott lesz 10 pohár..mert o tisztábol akar inni. hát igyon abbol, amit elotte tett a mosogatoba, oblitse ki és kész. ne fogjon be mindig ujat.

2015. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

???!!?

Lemérjem neked stopperral, mennyi ideig tart 2 tányért elmosogatni? Na, maminak mondd meg, hogy ne pattogjon, ez már nem a Kádár rendszer, te meg mosogass el magad után.

2015. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Komolyan ezért kiírsz egy kérdést?
2015. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Gyémántlány ***** válasza:
51%
A nagyanyák már csak ilyenek. Jól írta az első, megvannak a saját hülyeségeik, te csak bólogass, hogy "igen mama" és legközelebb is csinálj mindent úgy, ahogy eddig. Nehogy már a csokitortás tányérból edd a borsófőzeléket...
2015. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%

gondolom nem a tiszta tányér, hanem az újabb tányér volt a gond..

leesett volna a gyűrű az ujjadról, ha elmosod anyud tányérját, és azon eszel..

én is felhúzom magam, ha valaki addig veszi elő a tányérokat, amg van tiszta..

2015. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!