Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Rossz családi háttér? 17/L...

Rossz családi háttér? 17/L infó hosszú szerintetek normalis?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Nem vagyok egy okos lány és kicsit lusta is vagyok (dolgozni itthon) (takarítás) de amit tudok azt meg csinálom.

Tegnap nagy takarítás volt a házban:én a fürdőd takarítottam..

Namost van egy nagybáttyám és sokat kritizál engem.Tegnap ivott és megvert mert a 35 éves koszt nem bírtam levakarni a vas kádról!

Itthon a nagyszülőkkel lakom,és le alacsonyítanak márr az egész önbizalmam elveszik folyton ordítanak és mindent tiltanak ...szerinteteek ez normális dolog?


2016. márc. 13. 11:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hol laksz?Miért a nagyszüleiddel élsz?A nagybátyád is ott lakik?
2016. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Budapesten lakom a x kerületben,,,nem élk velünk de mindig at szokott jönni

anyukamek meghaltak auto balesetben 3 éve a nagyiekkal lakom

2016. márc. 13. 11:12
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem veregesse a saját fejét a vaskádba. Hogy meri feljogosítva érezni magát, hogy másokat verjen. Remélem kiverik neki legalább a fogait ezért.
2016. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jogon ver meg a nagybátyád? Alap, hogy visszaütnék, aztán jöjjön csak a rendőrség! Őt viszik be kiskorú bántalmazásáért, te pedig csak önvédelemből ütsz.

Nagymamádék mit szólnak hozzá, hogy ő megver? Ki is dobnám az utcára, főleg ha még piás is.

Szerintem ez itt a legnagyobb baj, hogy iszik. Azon nem tudsz segíteni.

2016. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy megver a nagybátyád, ráadásul a saját otthonodban, olyan dolog miatt, amihez semmi köze? És a nagyszüleid nem szólnak semmit erre sem?

Én amint tudnék, elköltöznék és vissza sem néznék. Keress diákmunkát, próbálj spórolni annyit, hogy 18 évesen kivehess egy szobát vagy kollégiumba mehess.

2016. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ugy döntöttem a barátommal h ideiglenesen hozzá költözök...nagyiékat nem érdekli,neki adnak igazat :(
2016. márc. 13. 11:48
 7/13 A kérdező kommentje:
nekem ez a sors jutott sajnos ... :(
2016. márc. 13. 11:50
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, önsajnálatba ne menj át, hanem tégy azért, hogy jobb legyen. Nagyon helyes, hogy a barátodhoz költözöl, ha ez neki/nekik is megfelel. Nem kell lenyelni azt, amit a nagyszüleid házában kapsz, nem jogos és nem ezt érdemled.
2016. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:)
2016. márc. 13. 12:09
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Na szóval ha összeköltözöl a baràtoddal (gondolom szüleivel él) vegyél eröt magadon és moss legalàbb kettötökre takaríts szóval legyél hasznos, az àrva ellàtàsod felét leadnàm nekik a rezsibe ....különben ez a költözés legjobb megoldàs.De mivan ha szerelemnek vége? Azért irom ugy tégymintha albérletbe lennél ott.
2016. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!