Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Rossz családi háttér? 17/L...

Rossz családi háttér? 17/L infó hosszú szerintetek normalis?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Nem vagyok egy okos lány és kicsit lusta is vagyok (dolgozni itthon) (takarítás) de amit tudok azt meg csinálom.

Tegnap nagy takarítás volt a házban:én a fürdőd takarítottam..

Namost van egy nagybáttyám és sokat kritizál engem.Tegnap ivott és megvert mert a 35 éves koszt nem bírtam levakarni a vas kádról!

Itthon a nagyszülőkkel lakom,és le alacsonyítanak márr az egész önbizalmam elveszik folyton ordítanak és mindent tiltanak ...szerinteteek ez normális dolog?


2016. márc. 13. 11:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

feltételeztem a szuleinek hogy fizetek utanam mert ugye suli mellett dolgozom is. :)

de azt mondták hogy szivesen latnak ott

:)

2016. márc. 13. 19:36
 12/13 anonim ***** válasza:
lényeg felajánlottad és nem mondhat rád senki semmi rosszat, szerintem ha kicsit iparkodol nagyon boldog lehetel ott
2016. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szerintem igenis az ember ilyenkor önsajnálatba merül.

Ilyenek vagyunk!

Kérdezőnek üzenem, nagyon sajnállak, szerintem jó az amit teszel, ha ez mindenkinek megfelel.

2016. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!