Hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

A nagyink hozzánk költözött. Roppant rigolyás, makacs, őskori szatyor.

Nem titkolom, ki sem tudom állni. Olyan megszólalásai vannak, hogy az hihetetlen.. de nem ez a fontos.

Nehezen mozog ezért került ide. Mivel könnyen elkell tudnia érni a wc-t ezért a nappaliban alszik.

Anya reggel és este is fürdeti.

Az esti fürdés után azonban reggelre roppant büdös lesz. Nem is tudom leírni ezt a szagot, nagyon szúrós, és az egész nappali olyan szagú!

Ablakot, ajtót nem lehet nyitni, mert Ő 30 fokban is fázik. Ha nyitva merem hagyni az ajtót, hogy legyen egy huzat, ami kiviszi azt a büdös, halál szagot, akkor meg elkezd sírni, hogy Ő megőrül a huzattól. (Hozzátenném, hogy én semmit sem érzek belőle).

Emellett állandóan böfög..(nappali egybe van nyitva a konyhával..)

Kész öröm enni. A WC-zésről nem is beszélve. Elmegy a wc-re, 2 perc már az egész házban szar szag van. Nem értem, hogy lehet ilyen büdös.

Persze a hétköznapokat sem könnyíti meg.

Ha bármit mondok ami neki nem tetszik, akkor megsértődik és elkezd sírni. Múltkor nézte a tv-t, az az úszó edző volt a tv-ben, aki megerőszakolta a nőket. Én megszólaltam, hogy felkéne kötni az ilyen embereket. Ő meg: Hazugság, az egy jó ember. S elkezdett ordibálni a tv-ben interjút adó nőnek, hogy ne hazudgáljon.

Pár perc múlva elkezdett bőgni. Kérdezem: Mi bajod van mama?

"Velem még nem beszélt így senki..."

Miközben egy rossz szót nem szóltam.

Emellett gyógyszer mániás, és néha fantáziál, olyankor járkál, nem tudja hol van.


Így nyári szünetben még valahogy elviselem. De már itt az iskola.

Nem tudok normálisan reggelizni. Ahogy bejön a tél, tényleg bekell mindent zárni, na akkor még büdösebb lesz. Volt egyszer itt télen. Na egy haláltáborba nincs olyan szag szerintem, mint ami itt volt.

Megőrülök..

Most is beszart.. érzem a szagot...



2016. aug. 9. 02:19
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Elviselhetetlen szót értelmeznéd? :)

Persze megértem ha Te ilyen nyugger fanatista vagy, csak elég volt belőled 1 komment erejéig! :)

Normális vélemények érdekelnek, mint a korábbiak akik tudják milyen is ez igazából.

2016. aug. 9. 10:13
 12/32 anonim ***** válasza:
86%

Te most azért akadtál ki, mert az alapján írtunk, amit tudunk, és nem szoptuk ki a kisujjunkból, hogy egyébként milyen a nagyi előélete?!

Te sem vagy semmi, a válaszaid alapján...

De már sejtem, kitől örökölted a természetedet. :)


A nagyi nálatok lakik, és ebbe te nem szólhatsz bele, mert a te két szép szemedért nem fogják a szüleid az utcára tenni.

Elmenni se akarsz, mert neked jogod van ott lakni, és nem akarsz költözni. Ezzel sincs gond, de akkor nyugodj bele, hogy még hosszú évekig fogod szagolgatni az öreglányt, és fogod hallgatni, ahogy böfög és siránkozik.


Mégis milyen tanácsot szeretnél kapni?

Vegyél egy füldugót, meg egy csodalégfrissítőt, ami nem csak elnyomja a szagokat, de el is tünteti, és a saját szobád ajtaját tartsd csukva. Nem kell vele együtt étkezni, egyél akkor, mikor nincs ott más.

Tévét se kell vele nézned. Vegyél magadnak sajátot, vagy szokj le róla, amúgy is csak rombolja az agysejteket.


Sok választásod nincs, ha egyszer kénytelen vagy vele együtt, egy fedél alatt élni, és a nyitott terekben a szagok és a hangok is terjednek.


Esetleg ha a te szobád zárható, akkor lakjon ő ott, rácsukod az ajtót, te meg aludj a nappaliban. Talán tőled nem lesz büdös az egész lakás.


Két dolgok közül választhatsz: tűrsz csendben, vagy panaszkodsz állandóan. Itt változás évekig nem lesz.

2016. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok idős ember fanatikus.Egy normális 29 éves nő vagyok,akibe szorult némi empátia és emberség.Mellesleg ápolónőként dolgozom.
2016. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
43%

Mindenki hogy védi a szipirtyót...:D

Azoknak 6 ilyet kívánok a lakásukba...

Empátia? Aki ápoló,az jóhogy bírja a szagokat.

Aki nem érdemli meg, az nem érdemel tiszteletet, empátiát.

Te pénzt kapsz azért, hogy mást tisztába tegyél. Jóhogy csinálod.

2016. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
61%
A munkahelyén valóban pénzt kapok érte,de ez nem azt jelenti,hogy ingyen nem csinálnem meg egy rászoruló családtagal.Sőt ezen már túl vagyok.Tudom milyen otthon ápolni valakit.
2016. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
46%

Nekem csak egy megjegyzésem lenne: milyen jogon ugatsz te bele, hogy anno ő hogyan és miért döntött úgy, ahogy? Hogy hogyan élte az életét?

Te lennél az első, aki kiborulna, ha szerencsétlen öregasszony beleszólna a nyomorék kis életedbe...

Ha meg valami nem tetszik, nyugodtan elköltözhetsz, gondolom anyádék támogatják azt is, hogy máshol lakj.

2016. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom mindenki, aki védi a mamit, szívesen lakna egy büdös agresszív gyógyszerfüggővel egy tető alatt.

Imádom a nagyszüleimet, és értük megtennék bármit, de ők nem is ilyenek.... hanem normális emberek, akiknek ugyan megvannak a saját hülyeségeik (mint mindenkinek) de nem drogos agresszív idióták.

Ebben a sztoriban még a szag a legkisebb gond.

Amúgy az empátiához annyit, hogy ha nekem lenne valami gondom idős koromban, én konkrétan elvárnám, hogy "bedugjanak" egy otthonba, eszem ágában nem lenne megkeseríteni a családom életét azzal, hogy még ápolgassanak.

2016. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
42%
Na,erről szoktam beszélni ! A sok értetlen kérdező a büdös(ez a legkisebb gond :), kiállhatatlan nagyi mellett áll ki és a kérdezőt szidják ahelyett,hogy neki adjanak tanácsot ! Ti beszéltek empátiáról?(kivéve előző válaszoló,mert én is ezt tenném öregkoromban). Én is tisztelem és szeretem a nagyszüleimet,de mind a kettőnnek meg vannak a maguk hülyeségei ( szerencsére nem olyanok,amiket a kérdező írt). :( Ha a válaszolók ilyenek,én is azt kívánom azoknak,akik a mamit védik, mint az előző válaszoló: " ...aki védi a mamit, szívesen lakna egy büdös agresszív gyógyszerfüggővel egy tető alatt." Ez azért már nonszensz,hogy állandóan ilyen hülye nagyik mellett álltok ki és nem a kérdező mellett álltok ki. Amikor én is kiírtam egy kérdést nagyi-ügyben,nekem is rögtön nekem estek stb.
2016. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a bicskanyitogató stílusával volt személy szerint problémám, meg azzal, hogy ítélkezett, hogy milyen volt az öregasszony fiatal korában... Semmilyen joga nincs megkérdőjelezni, hogy mit miért csinált az a nő. Az én mamám sem volt egy szentéletű, sőt, apám édesanyja sem, de soha a büdös életben nem merném őket a szájukra venni, és pontosan azért, mert én is bármikor kerülhetek olyan helyzetbe.
2016. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
35%

Még annyit,hogy nektek biztosan szupernagyitok volt,azért véditek így a kérdező nagyiját. Olyan nagyitok,aki megtett értetek mindent és kinyalta akár a s*ggeteket is. Higgyétek el, nem minden nagyi szupernagyi. Ti vágynátok arra,hogy az egész házban szar szag legyen, állandóan az orrotok alá böfögne miközben esztek és közben állandóan szedi a gyógyszereket mániákusan ? Én nem vágynék erre.

Kedves kérdező,adok egy tanácsot. Ne hallgass ezekre a beszólogatós emberekere,ők nem érzik át a helyzetet. :)

Előző voltam.

2016. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!