Hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

A nagyink hozzánk költözött. Roppant rigolyás, makacs, őskori szatyor.

Nem titkolom, ki sem tudom állni. Olyan megszólalásai vannak, hogy az hihetetlen.. de nem ez a fontos.

Nehezen mozog ezért került ide. Mivel könnyen elkell tudnia érni a wc-t ezért a nappaliban alszik.

Anya reggel és este is fürdeti.

Az esti fürdés után azonban reggelre roppant büdös lesz. Nem is tudom leírni ezt a szagot, nagyon szúrós, és az egész nappali olyan szagú!

Ablakot, ajtót nem lehet nyitni, mert Ő 30 fokban is fázik. Ha nyitva merem hagyni az ajtót, hogy legyen egy huzat, ami kiviszi azt a büdös, halál szagot, akkor meg elkezd sírni, hogy Ő megőrül a huzattól. (Hozzátenném, hogy én semmit sem érzek belőle).

Emellett állandóan böfög..(nappali egybe van nyitva a konyhával..)

Kész öröm enni. A WC-zésről nem is beszélve. Elmegy a wc-re, 2 perc már az egész házban szar szag van. Nem értem, hogy lehet ilyen büdös.

Persze a hétköznapokat sem könnyíti meg.

Ha bármit mondok ami neki nem tetszik, akkor megsértődik és elkezd sírni. Múltkor nézte a tv-t, az az úszó edző volt a tv-ben, aki megerőszakolta a nőket. Én megszólaltam, hogy felkéne kötni az ilyen embereket. Ő meg: Hazugság, az egy jó ember. S elkezdett ordibálni a tv-ben interjút adó nőnek, hogy ne hazudgáljon.

Pár perc múlva elkezdett bőgni. Kérdezem: Mi bajod van mama?

"Velem még nem beszélt így senki..."

Miközben egy rossz szót nem szóltam.

Emellett gyógyszer mániás, és néha fantáziál, olyankor járkál, nem tudja hol van.


Így nyári szünetben még valahogy elviselem. De már itt az iskola.

Nem tudok normálisan reggelizni. Ahogy bejön a tél, tényleg bekell mindent zárni, na akkor még büdösebb lesz. Volt egyszer itt télen. Na egy haláltáborba nincs olyan szag szerintem, mint ami itt volt.

Megőrülök..

Most is beszart.. érzem a szagot...



2016. aug. 9. 02:19
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Én köszönöm kedves 30-as a kedvességed!
2016. aug. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2022. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!