Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mihez kezdjek? (A mamám nem...

Mihez kezdjek? (A mamám nem normális)

Figyelt kérdés
A mamám mindenbe bele szól.Folyton veszekszik,néha apró cseprő dolgokon is. Nagyon védi a húgomat. Nem beszélhetek anyával négyszemközt mert akkor már mindjárt az van,hogy mit titkolózunk. Van hogy néhány napig minden oké vele. Aztán csak úgy elkezd veszekedni a szüleimmel vagy a tesóimmal meg velem is. A ballagásom napját is elrontotta mert akkor is veszekedett. Van egy bácsi aki mindig nálunk lóg és a mamám meg kedveli viszont engem nagyon idegesít. Van hogy miatta is van a veszekedés. Sajnos elköltözni még nem tudok.

2016. szept. 13. 16:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A pasast ha piszkál nagyon határozottan utasitsd vissza!!!!!!! A mamádat el kell viselini ha együttlaktok, akármilyen nehéz is.
2016. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
De félek rászólni. Bár tudom hogy ezt kéne tennem. Lehet utánna a mamám balhézna.Mert nem értené hogy miért szóltam rá. Ő mindig nevet amikor az a pasas piszkál. Nem úgy látja a dolgot ahogy én.
2016. szept. 13. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!