Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti mit szólnátok ha a nagyszül...

Ti mit szólnátok ha a nagyszüleitek másnéven hívná a születendő gyereketeket?

Figyelt kérdés
Mondtam nekik korábban, hogy tetszik a Janka. Ez csak egy lehetőség volt, de páromnak nem tetszett így elvetettük. Megtaláltuk a végleges nevét, Noémi lesz. Már el is mondtuk mindenkinek, nekik is. Errefel két hét után megyek.nagyimhoz és megkérdezi, hogy van a kis Janka? Mondtam nagyi hogy Noémi lesz..de hát múltkor még Janka volt... mondtam neki hogy kérném Noéminek hívni mire fel elhúzta a száját h igen Noémi?
2017. jan. 24. 14:02
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Igen csk olvastam mar olyat hogy nagyi mashogy hivta a gyereket mint a szulei es ossze volt zavarodva.. meg mar a szomzednak is jankazta :/
2017. jan. 24. 14:20
 12/32 anonim ***** válasza:
16%

Pedig olyan szép név az a Janka.


[link]

2017. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
32%

A Noémi sokkal szebb név. A Levente is a Csabánál, habar a Csaba is gyönyörű név.

A nagymama pedig nem másképp szólítja az unokát, hanem másik névre emlékezett. És még sokan az anyóst szídják. Nem ő keveri a sz@rt most sem. De ha másképp hívja, akkor mi van ? Egy értelmes gyereket nem zavar össze az ilyesmi. Pl. anyának Tündi, apának Tünci, nagymamának Katika. Engem sem ugyanúgy hívott minden rokon. Nem zavart össze. Ilyen hülyeségen hisztizni. Az eszem megáll.

2017. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
87%
Vihar egy pohár vízben....
2017. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
39%

Felnott nokent szegeny nagyidat beszeled ki idegenekkel?

En nagymamam sokkal cifrabb de eszembe se jutna mert szeretem :)

(Zarojelben jegyzem meg engem Nikinek akart hivni de nem az vagyok :) csak mosolygok ezen, kit erdekel? )

2017. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
82%

Sok ember irigyel most szerintem, hogy ez a fő problémád...

Egy rossz memóriájú nagymama...


És komolyan képes voltál erre kérdést kiírni?

Nevetséges.

2017. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Jo hat igy is erzekenyebb vagyok de mondom itt nem az emlekezokeszsegevel van a baj hanem azzal, hogyha vmi nem tetdzil neki akkor kotekszik..es egyre kevesebbszer latogatom mar ezek miatt pedig hianyzik csak nem tetszik neki hogy nem ugy vannak a dolgok meg hogy nincsen szomszedunk miert itt lakunk miert nem koltozunk el ha megyek megkerdezi hogy felek e otthon pedig kulon mondom neki hogy csak azert jottem mert ugyintezni valom volt..beszeltem mar vele errol probaltam elmagyarazni neki szepen a dolgokat de mindenre talal vmit hogy miert ne ugy legyen..az en hibam mert mikor osszejottem parommal akk 2 napot itt voltam 2 napot itthon amikor meg osszekoltoztunk es parom ejszakas volt volt olyan hogy anyaeknal aludtam - nem mindig - de csak azert mert hianyoztak es hozzajuk is atmentem..akkor kezdodott csak mara nagyon bosszant hogy se egy szia mi ujsag hanem hogy parom dolgozik e o se maradna a helyembe itthon.. ti se orulnetek ennek csak azt nem tudom hogy szoktassam le ezekrol..
2017. jan. 24. 15:04
 18/32 anonim ***** válasza:
86%

Én Barbara vagyok, de a párom nagyija mìg élt Gerberának hìvott😂😂😂

Nem haragudtam érte...

2017. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
64%
Nem mindeg, hogy hogy hívja a gyereket? Az a lényeg, hogy szeresse
2017. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
62%

Jézusom, most komolyan ezen problémázol úgy, hogy még meg sem született a gyerek?

Nyilván a nevén fogja hívni. Amúgy csak halkan jegyzem meg, hogy nálunk a családban jelenleg 1,5 éves kisgyerek van, és a család különböző tagjai mind-mind más becenevet találtak ki neki.

Még nem vettem észre, hogy szörnyű, hánytatott sorsa és zavarodott elméje lenne emiatt, de most, hogy mondod, majd odafigyelek... (remélem, érezhető az irónia...)

2017. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!