Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti mit szólnátok ha a nagyszül...

Ti mit szólnátok ha a nagyszüleitek másnéven hívná a születendő gyereketeket?

Figyelt kérdés
Mondtam nekik korábban, hogy tetszik a Janka. Ez csak egy lehetőség volt, de páromnak nem tetszett így elvetettük. Megtaláltuk a végleges nevét, Noémi lesz. Már el is mondtuk mindenkinek, nekik is. Errefel két hét után megyek.nagyimhoz és megkérdezi, hogy van a kis Janka? Mondtam nagyi hogy Noémi lesz..de hát múltkor még Janka volt... mondtam neki hogy kérném Noéminek hívni mire fel elhúzta a száját h igen Noémi?
2017. jan. 24. 14:02
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Nem csak unom a kotekedeseket.

Nincs anyosom, aposom van csak...de ő vele nincs sok gond..

2017. jan. 24. 17:52
 32/32 anonim ***** válasza:
12%
Engem -és sok mindenki mást is- párom mamája Mikinek hív. Lány vagyok, Ági. Párom se Miklós se mindig is Miki volt. Nem rossz indulatból, csupán ez jön a szájára
2017. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!