Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti mit szólnátok ha a nagyszül...

Ti mit szólnátok ha a nagyszüleitek másnéven hívná a születendő gyereketeket?

Figyelt kérdés
Mondtam nekik korábban, hogy tetszik a Janka. Ez csak egy lehetőség volt, de páromnak nem tetszett így elvetettük. Megtaláltuk a végleges nevét, Noémi lesz. Már el is mondtuk mindenkinek, nekik is. Errefel két hét után megyek.nagyimhoz és megkérdezi, hogy van a kis Janka? Mondtam nagyi hogy Noémi lesz..de hát múltkor még Janka volt... mondtam neki hogy kérném Noéminek hívni mire fel elhúzta a száját h igen Noémi?
2017. jan. 24. 14:02
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Jaj még mindig nem értitek, hogy a folytonos kötekedés zavar?
2017. jan. 24. 15:19
 22/32 anonim ***** válasza:
84%

Nem értjük.

Te érted?

Szerintem nem...

2017. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
77%

18 ez nagyon aranyos :) :)


Regi osztalytarsam novere Andrea volt, de a lanyka mindig Adrizta. Kerdeztem hogy miert, azt mondta:kedvessegbol :) azota se ertem de akkor annyira termeszetesen valaszolta hogy elfigadta mindenki :)


En Anett vagyok, de egy ismerosunk (idos holgy) Anitanak hiv, elejen kijavitottam de mar nem zavar, vegulis ettol nem fogok megzavarodni :)


Ismeros gyereket neha Lujzazza (nem az a neve)... van ilyen :)

2017. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Meg azért az, hogy egy névnek a becenevén hívni vkit más minthogy egy teljesen ásik néven pusztán kötekedésből..
2017. jan. 24. 15:20
 25/32 anonim ***** válasza:
76%
Kerdezo, ha a nagyid koteledos azon egy mareknyi netezo idegen nem fog tudni valtoztatni. Megbeszeled VELE vagy ne foglalkozz vele, 10-bol 8 oreg ilyen, ha szereted elengeded a fuled mellett.
2017. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
80%
Az Adri nem az Andrea becezese hanem az Adrienne. Mas neven hivta, olvasd mar vissza
2017. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
68%

Na ez a baj a mai társadalommal. Az online felületet használják arra, hogy panaszkodjanak, kérdezősködjenek olyan dolgokról amit személyes kommunikációval hasznosabban el lehetne intézni.

Szerintem ez legyen a legnagyobb problémád. Valahol még beszélőviszonyban sincsenek a szülőkkel, vagy már nem élnek.Még meg sem született a gyerek, majd ha megszületik és többször hallja a nevet hozzászokik,ha meg nem akkor elbeszélgetsz vele,ha akkor sem akkor feltehetsz egy újabb kérdést itt.

2017. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
62%
Neked is biztos vannak idegesítő szokásaid. Ne akarj senkit leszoktatni semmiről.
2017. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
35%
Úgy hívja ahogy csak szeretné. :) Engem is mindenki máshogy hívott, becézett, így én sem akadok fent ilyesmiken. A dédmamám meg azt hiszi már évek óta, hogy a fia vagyok... Nagy kaland. Lehet nekik a Janka jobban tetszik. Vagy azt hallották először így az maradt meg bennük.
2017. jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem a hormonok játszanak veled. Ilyen csip csip ügyekkel nem kell foglalkozni.

Majd ha anyós szìnre lép.....Na akkor rájössz mi is az, hogy probléma😂

2017. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!