Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nem köszöntötték fel a lányoma...

Nem köszöntötték fel a lányomat, lenne okom haragudni? Tobbi lent

Figyelt kérdés
A nagymamám, nagyapam, nagynenem, apam, nagybacsim (aki egyebkent a keresztapja a lanyomnak) nem koszontottek fel ot a nevnapjan. Igaz hogy a lanyom csak 8 honapos de a ferjem felol eleg sokan meglatogattak bennunket es meg ajandekokat is kapott a lanyom toluk. Azert is zavar ennyire engem ez mert engem a nagymamamek neveltek fel es ott laktam mindodaig meg nem szultem meg. Raadasul a mamamekkal lakik a legfiatalabb lanyuk aki le is jott az nap autoval (a mamamnak mindig ez a kifogasa hogy nem tud gyalogolni, egyebkent kb 2 km-re lakunk egymastol) es mas napokon is alig latogatnak meg bennunket, pedig a legfiatalabb lanyuk eleg surun jon autoval. A nagyapam eleg jol birja magat szokott sok helyre biciklizni o neha be is nez de most o sem jott el...En neha azert leszoktam vinni a lanyomat es hetvegente mindennap elmegyek hozzajuk megnezni hogy vannak, es oszinten szolva nekem ez rosszul esik. Meg csak fel sem hivtak. Ti haragudnatok ezert?

2017. máj. 18. 23:31
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen hülyeség miatt hisztizni. Egyedül Magyarországon csinálnak ekkora ügyet a névnapból. A többi országban azt sem értik minek ezt ünnepelni. Sőt valamelyik országban azt sem tudják, hogy névnap létezik. Ha a szülinapjáról feletkeztek volna meg a rokonok, akkor azt mondom jól van, de a névnap nevetséges, már ne is haragudj. Főleg egy 8 hónapos gyerek esetében.
2017. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

Amikor kapott a lanyom ajandekot a ferjem feloli rokonsagtol en is ezt mondtam, hogy felesleges ajandekot venni mert ugysem tudja hogy nevnapja van, de ok azt mondtak hogy "de mi tudjuk". Es a hangsuly nem azon van hogy nevnapja van, hanem hogy a ferjem felol eleg sokan lejottek es eszben tartottak, felolunk pedig egyetlen egy valaki jott el. Ha nektek nincs annyi eszetek hogy ezt megertsetek akkor az a ti bajotok. Tanuljatok meg ertelmezni! Lehet eszembe jutna megsertodni, ha a ferjem felol nem jottek volna ennyien ajandekokkal.


Ja es senki nem kerte hogy tegyunk nemzetkozi unnepe a lanyom nevnapjat.

Es nalunk igenis szokas nevnapon felkoszonteni es kedveskedni egy kis ajandekkal. Vagy szerintetek a nevnapok mire jok? Csak hogy benne legyenek a naptarban?

Ja es kedves #30-as komolyan kepes voltal egy regeny hulyeseget irni? Tok feleslegesen farasztottad az ujjaid.

2017. máj. 19. 11:43
 33/43 A kérdező kommentje:
Ja es nem kertem senkit hogy kioktasson vagy hogy negativ kommenteket irjon. Csupan annyit kerdeztem hogy ti haragudnatok-e ezert?! Amire a valasz lehet igen, es nem. Ennyi
2017. máj. 19. 11:52
 34/43 anonim ***** válasza:
94%

Már értem, hogy miért vagy megsértődve. Az itteni kommentekre is sértődött pattogással reagálsz.


Ha eldöntendő kérdést teszel fel, azaz csak igen és nem választ akarsz, mint itt pattogod, akkor egyetlen kérdést írj ki, ne pedig litániát arról, hogy ki, kihez, milyen sűrűn jár autóval a kompániádból.


Mindenki PONTOSAN értelmezte, amit írtál. Ha te közben másra GONDOLTÁL, akkor legközelebb azt írd ide.


Ilyet még nem is láttam: túráztatod itt az embereket a nyomoroddal, aztán meg, amikor kapsz egy rakás választ, elküldöd őket a fenébe.


Szedj magnéziumot inkább! Kevésbé borulnál ki a semmin.

2017. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
94%

"Ja es kedves #30-as komolyan kepes voltal egy regeny hulyeseget irni? "


Kedves kérdező!

És te??

Te is képes voltál egy ennyire hülye kérdést leírni!!


Ugyanis amiket válaszként írtam mindenki megérti itt, akiknek van humorérzéke!

2017. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
89%

"Vagy szerintetek a nevnapok mire jok?"


Szerintünk semmire, pont ezt részletezte a kommentelők döntő többsége...


Amúgy azért is megsértődnél, ha mindenki azt írta volna, hogy nem? Mert akkor értelmezd így a negatív kommenteket.


#30-as válasza meg kifejezetten jól megkomponált volt :D

2017. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
84%
Hisztis hárpia. Csodálkozik sok nő, hogy a férje otthagyja a fenébe. Undorító, hogy azt is kiszámoltad kinek mennyi idő lett volna leugrani hozzátok. Gondolom nyílván tartod azt is, hogy ki mennyi fizetésből tudott volna ajándékot venni és azt is, hogy ki milyen szakos. És minek írsz ki kérdést, ha csak neked tetsző válasz lehet ? Ideje elfogadnod királylány, hogy nem körülötted forog a világ.
2017. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
98%

"vagy szerintetek a nevnapok mire jok? "


Arra, hogy aki tudja, mi az, és tartja is, azt felköszöntsék. E ugye, egy 8 hónaposra nem nagyon lehet érvényes ...


Eléggé nehezményezném, ha valamilyen unatkozó rokonom jódolgában elszámoltatna az időmmel, csak hogy tudd.


Ha pedig ennyire ünnepeltetni akarod magad, mert ugye, a 8 hónapos gyerek még nem éri fel ésszel a névnap fogalmát, akkor miért nem rendeztél névnapi ünnepséget a gyerekednek? Meghívhattál volna mindenkit.


Igaz, akkor takarítani és készülni, meg szervezni kellett volna. Nem ülni, és várni, hogy kitalálja valaki a gondolataidat, vagy mások tartsák szómon, hogy te mikor óhajtod a te 8 hónapos gyereked neve napját ünnepeltetni.

2017. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
15%

Az èn szüleimnek 5 unokájuk van dr egyik se egy gyerek a sok közül.

Istenem, köszönöm, hogy normalis szüleim vannak..

2017. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
97%
Nem te voltál az az anyuka, aki cirka két éve itt panaszkodott, hogy a férje nem köszöntötte fel anyák napján a pár hónapos fiuk nevében?
2017. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!