Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nem köszöntötték fel a lányoma...

Nem köszöntötték fel a lányomat, lenne okom haragudni? Tobbi lent

Figyelt kérdés
A nagymamám, nagyapam, nagynenem, apam, nagybacsim (aki egyebkent a keresztapja a lanyomnak) nem koszontottek fel ot a nevnapjan. Igaz hogy a lanyom csak 8 honapos de a ferjem felol eleg sokan meglatogattak bennunket es meg ajandekokat is kapott a lanyom toluk. Azert is zavar ennyire engem ez mert engem a nagymamamek neveltek fel es ott laktam mindodaig meg nem szultem meg. Raadasul a mamamekkal lakik a legfiatalabb lanyuk aki le is jott az nap autoval (a mamamnak mindig ez a kifogasa hogy nem tud gyalogolni, egyebkent kb 2 km-re lakunk egymastol) es mas napokon is alig latogatnak meg bennunket, pedig a legfiatalabb lanyuk eleg surun jon autoval. A nagyapam eleg jol birja magat szokott sok helyre biciklizni o neha be is nez de most o sem jott el...En neha azert leszoktam vinni a lanyomat es hetvegente mindennap elmegyek hozzajuk megnezni hogy vannak, es oszinten szolva nekem ez rosszul esik. Meg csak fel sem hivtak. Ti haragudnatok ezert?

2017. máj. 18. 23:31
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
70%

KÉRDEZŐ!


Kiírtál egy kérdést, fel kéne fognod hogy BÁRKI ismétlem BÁRKI ide írhat,azaz kioktathat,lehordhat hogy mennyire ostoba vagy. HA nem tetszik NE írj ki kérdést!!

2017. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
24%

Hát,én meg ezen az utolsó válaszon röhögtem fel.

Ide BÁRKI írhat!!!

Csakugyan? Akkor vajon miért lett törölve a válaszom ami eredetileg a 16. volt.A 18. válaszoló az én írásomra hivatkozott eredetileg. Erős a gyanúm, hogy nem a kérdező jelentette, mert az egyetlen válasz volt ami egyetértett vele!

A moderátorok magyarázatát is szívesen venném.

Valóban utolsó! Ide bárki írhat,legfeljebb töröltetitek!

2017. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is sokat jelentett az első Húsvét, Karácsony, Szülinap, Névnap stb. És fel is köszöntötték a babámat, jó érzés, szép gesztus, de ha nem tették volna sem lenne harag. Vannak akik nem tartanak számon ilyesmit. A mi családunkban gyerekkorunkban szülinapkor csak a szülők, tesók között volt köszöntés. Névnapot meg ünnepeltünk nagyszülőkkel, keresztszülőkkel, unokatesókkal is. Férjem családjában pont fordítva, így mióta mi együtt vagyunk mindenki köszönt mindenkit névnapon, szülinapon egyaránt, de ajándékot igazából csak a gyerekek kapnak a család egyéb tagjaitól. Max felnőttek egy tábla csoki vagy bon bon.
2017. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!