Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Vihetik-e a nagyszülők 2-3...

Vihetik-e a nagyszülők 2-3 éves unokájukat állatkertbe?

Figyelt kérdés

Vagy ezért letolás járhat a szülőktől azzal, hogy első alkalommal az ő joguk látni a gyermekük (az unoka) csodálkozását?

Kösz, ha szavazol kor és nem megjelöléssel, vagy elmondod a véleményedet e családi belső vitához!



2017. júl. 4. 10:46
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
25%

"Nálatok egy fagyizás előtt is engedélyt kell kérni a szülőktől?"


Igen. ;)

2017. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
75%
Kit érdekel, hogy szóltak-e előtte? Felneveltek engem, vagy a férjemet, nem egy 15 éves bébiszitterre van bízva, hanem a nagyszülőkre. Nyilván eleve csak akkor hagyom náluk, ha megbízhatóak, normálisak... Innentől kezdve oda viszik, ahova akarják.
2017. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
65%
74%-os: szerintem ez nem normális, már ne is haragudj.
2017. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
78%

33-as! Inkább időpontot, vagy válasz-sorszámot írj, ha valakit megszólítasz, mert többen vagyunk ugyanannyi %-osok. Akinek az volt a válasza, hogy a fagyira is engedélyt kell kérnie tőle, nem én vagyok. :)

Még mindig fenntartom, ha felelősek és megbízhatóak a nagyszülők, elengedném velük az állatkertbe.

2017. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi, igazad van. Arra gondolok, aki szerint fagyira is engedélyt kell kérni.
2017. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
44%
re22. Értem én, mit szeretne kérdező. Azért írtam, hogy mennek mindenfelé a gyerekeim a nagyszülőkkel, gondolhatod, hogy nem olyan helyre, ahol már velünk, a szüleikkel jártak. A nagyszülőkkel is csodálkoznak, meg meg velünk is.
2017. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem engem gyerekkoromban Mama többször vitt állatkertbe, mint a szüleim. Bár ők intelligensek, és nem megsértődtek ezen, hanem örültek neki.
2017. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
34%

Hát, szerintem olyan kicsi gyerek nem is igazán fogja fel, hogy azok milyen állatok, úgyhogy nem fog nagyon csodálkozni. :D Nem akarom leszólni a gyereket, de elég sokat járok állatkertbe, és mindig azt tapasztalom, hogy a kb 5-6 év alatti gyerekek nem képesek felfogni, hogy mi van körülöttük. Talán felismerik a nevesebb állatokat, pl oroszlán, de arra is azt mondják hogy cica, mert az anyja ott gügyög neki, hogy "nééézd, cicuska, most vadászott" :D

Általánosítok, de a kisgyerekeket egyáltalán nem éri meg állatkertbe vinni. Engem szemény szerint idegesít mikor egy bamba kisgyerek jön velem szemben, keze a szájában, nyála a bokájáig folyva bámul, de tényleg nem tudja hol van majd hirtelen megiramodik, futkározik, anyja rászól, de a gyerek a saját nevére nem hallgat, csak megy neki az embereknek, közben torka szakadtából ordít. Megint rászólnak jobb esetben, de tojik rájuk a gyerek, majd mikor elkapják, megfogják a nyálas kezüket, hogy figyeljen már, a gyerek a másik irányba néz, megint megrázzák, gyerek nekiáll bőgni, és oda az egész családi program. Ezt nem kitaláltam, mindig látok ilyeneket. Ezért nem tartom jó ötletnek, hogy kisgyereket vigyünk állatkertbe. Úgy sem az állatok fogják lekötni (kivéve ha a ne kopogj felirat mellett dörömbölnek, és a ketreceken keresztül nyúlnak befelé, meg elijesztik az állatot, ha az esetleg odajött közelebb és egy másik ember meg mondjuk fényképezne), hanem pl ha van ott kis játszótér, vagy a fagyi, jégkrém, cukorka.

2017. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
32%
Az ilyen korú gyerekek egy kulcscsomón is elcsodálkoznak. Meg azért mennek állatkertbe, hogy a picit nagyobb, értelmesebb gyerekek élményét elrontsák a vonyításukkal. (Itt nincs egy ilyen sem.)
2017. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
31%
39! Azért ez így picit erős megfogalmazás!
2017. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!