Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Vihetik-e a nagyszülők 2-3...

Vihetik-e a nagyszülők 2-3 éves unokájukat állatkertbe?

Figyelt kérdés

Vagy ezért letolás járhat a szülőktől azzal, hogy első alkalommal az ő joguk látni a gyermekük (az unoka) csodálkozását?

Kösz, ha szavazol kor és nem megjelöléssel, vagy elmondod a véleményedet e családi belső vitához!



2017. júl. 4. 10:46
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
11%

38, mondok egy rossz hírt: az állatkert inkább a gyerekeknek szól, mint neked bamba felnőttnek, aki fotóművésznek képzeli magát.

És leginkább a "nyálcsorgató" korosztálynak akinek még minden új és most ismerkedik a világgal. :)

2017. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
61%
#41, Főleg, hogy nem is élvezik, és hiszti a vége. :D
2017. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
47%
1 évesen és 2 évesen is élvezte a gyerek és egyszer se sírt. ;)
2017. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
76%
Ismerek pár két-három éves korú kölyköt, valahogy egyiknek sem annyiban merül ki a tudománya, hogy a nyálát csorgassa. A legtöbbjük már nyitott, érdeklődő ebben a korban is. Bár inkább háromtól felfelé, szóval olyan óvodáskortól.
2017. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
70%
Ez már az ötödik oldal, a kérdező azóta se szólt hozzá, mégse írta még senki (ha jól figyeltem), hogy kamu. :)
2017. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
26%

Utolsó válaszoló! Azért, mert hagyta, hogy jól elvitatgozgassunk egymással. :)


Holnapra csökken a százalékom emiatt a kérdés miatt, már látom előre.


Van ilyen, mindenkinek más a véleménye, aztán össze-vissza pontoznak a válaszolók. Ez is egyfajta kamuzás, a kérdező meg röhög rajtunk. :)

2017. júl. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
23%
Előző vagyok. A 41-es 0%-os nem én vagyok. Bár kaptam én is hideget-meleget, pedig semmi rosszat nem írtam.
2017. júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók !

Eddig azért nem írtam, mert nem jutottam géphez, de minden Válaszolónak köszönöm a hozzászólását.

Valóban nem részleteztem eléggé a kérdésemet, de ennek a fő oka az, hogy nem szerettem volna senkit sem befolyásolni.

Mi nagyszülők vagyunk, és a 'tiltás' megfogalmazása sajnos tényleg úgy szólt, hogy 'azért, mert a szülő joga a gyermek első rácsodálkozását látni'. Ez szerintem is egy nagy butaság, hiszen egy kisgyerek mindenre rácsodálkozik, nem egyszer és nem kétszer, hanem nagyon sokszor, tehát marad belőle a szülőknek is, ugyanakkor a szülők makacsul kitartanak az 'igazuk' mellett - ezért kértem mások véleményét is.

Ha jól értelmeztem, szinte mindenki a mellett szólalt meg, hogy az irigység nem dicséretes tulajdonság, hiszen csak a kicsit rövidítjük meg egy-egy ilyen tiltással. Aki látszólag negatív véleményt fogalmazott meg, az pedig csupán óvatos volt, mert a kérdés mögött természetesen rejtőzhettek (volna) egyéb problémák is (pl. italozás, fizikai gyengeség, 'csakazértis', stb.).

Még egyszer köszönet Mindenkinek !


U.i.: Aki a pontjait félti tőlem, annak még annyit, hogy én magam nem tudom, hogy az hogy működik, tehát semmi szándékosság nem volt bennem sem a jó, sem a rossz pontok tekintetében. Bocs, ha valakinek mégis kellemetlenséget okoztam...

2017. júl. 5. 00:19
 49/51 anonim ***** válasza:
71%

A pontok le-es felmaszasarol nem a Kerdezo tehet, hanem a valaszolok akik maguk is allatkerti lakok modjara egymast marcangoljak virtualisan holott a szabalyzatban is benne van, hogy Ne a valaszokra reagalj. No mindegy.


En is amellett vagyok, hogy minel tobb elmeny eri a gyereket, annal jobb az elete. Nyilvan nem tudja mindenhova a szulo vinni legeslegeloszor, szoval nalunk is vihetik anyukamek a fiamat barhova. Talan 1-2 kivetel volt, de azt elore megbeszeltuk, pl. a mese amit kisfiam apukajaval egyutt szokott nezni, bejott moziba egesz esteskent, az keres hogx oda hadd menjenek ok ketten. De erre nyilvan ritkan kerul sor es erzelmi indok van mogotte. De egy Allatkert, arra nincs....fiam 1 eves koratol imadja, minden evben megyunk tobbszor, es mindig imadja. Fut elore a kedvenc allataihoz :)

2017. júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:
Ezt a választ is köszönöm !
2017. júl. 6. 00:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!