Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek is csak tulparázom...

Szerintetek is csak tulparázom? Vagy nektek sem tetszene ha szájon puszilná állandoan a gyereket a nagyapja?

Figyelt kérdés
férjemmel sokat vitázunk ezen,merthogy nem replás.nemis erre gondoltam.de van hogy az ember nemérzi mégis ott bujkál benne valami megfázás stb...

2017. aug. 19. 22:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy állandóan, és hány évesen?
2017. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
2 eves a gyerek,lehet csak azért idegesit mert nagyon sokaig bajvolt a gyerekkel,volt egy gomba fajta a gyomraban amit nemtudtak kikezelni,csak most sikerult.nagyon megszenvedtunk vele..
2017. aug. 19. 23:01
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Sokan csinálják, úgyhogy tuti le leszek pontozva, de szerintem az is gáz, ha a szülő szájon puszilja a gyereket. Én fontosnak tartom tudatosítani a gyermekeimben, hogy anya és apa szerelmesek egymásba, ezért csináljuk ezt csak mi és csak egymással.
2017. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
direkt a szájára kéri a puszit a 2éves fiamtol
2017. aug. 19. 23:02
 5/30 A kérdező kommentje:
ritkán mi is adunk puszit a szájára,de inkább az arcunkat forditsuk a gyereknek
2017. aug. 19. 23:03
 6/30 anonim ***** válasza:
80%
Hát én közölném az öreggel,hogy nálunk nem divat a szájrapuszi.és ha nem tartja tiszteletben,akkor nem fog találkozni az unokával. Találjon más élvezeti forrást.
2017. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
sajnos egy háztartásban lakunk....ezért is irtam hogy állandoan...szoltam is neki hogy netessék már a szájára adni puszit,de nemigazán érdekli.férjem pedig nemáll mellettem,mert nemakarja megsérteni az apját..de ha az én szuleim betudják tratani,akkor az ovemiert nem?en eltudtam magyarázni szépen a szuleimnek es nemis haragudtak meg.egyet értettek velem.
2017. aug. 19. 23:31
 8/30 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy van e koze hozzá,de a gyerek mostanában piszkálja a száját,és mintha kilenne száradva,hámlik egy kicsit..
2017. aug. 19. 23:33
 9/30 A kérdező kommentje:
de lehet csak a melegtol
2017. aug. 19. 23:37
 10/30 anonim ***** válasza:
97%

Ne parázod túl! A nagypapi egy homlokpuszival is kifejezhetné a szeretetét, de nem kell hátsó szándékot feltételezni róla.

Igenis mondjátok meg neki, hogy ne puszilgassa a kétéves száját! A betegségek most nem tartoznak ide, valószínűleg ha már eleve gombás fertőzése volt a kisfiadnak, nem tőle kapta el. Akár meg is lehetne fordítani indokként: papa! Ne puszilgasd szájon az unokádat, mert gombás betegsége volt-van. Ha konkrétan nem mondjátok meg neki, akkor ezen kívül jobb ötletem nincs!

2017. aug. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!