Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tegyek ha a mamám nem...

Mit tegyek ha a mamám nem tolerálja a zöld hajamat?

Figyelt kérdés

Tegnap befestettem a hajam zöldre és most megkaptam tőle, hogy mekkora szar vagyok.

Én így érzem magam teljes és nem akarom kimosni rögtön.



2017. nov. 11. 12:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%
Azért fura, hogy a mai nagymamák már rég nem a Horthy-korszakban szocializálódtak, hanem a lázadó hatvanas években, erre öreg korukra már egy kék haj is kiakasztó nekik :D
2017. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

8.vagyok,ezt még most így leírtam, nem tudom, korábban olvastam -e erre az összes válaszokat , de amíg töltögette nekem a gyakorin megnyitott oldalakat, addig ezt leírtam ehhez a kérdéshez, miközben "jobb klikk, megnyitás új lapon"-okkal végigmentem a megválaszolt kérdéseimen, és azok töltődtek:

Fiatal vagy,új generáció, lehet,hogy őt sem értették mindig a nagyszülei, csak te most ebben lázadsz, ebben éled ki önmagad.

2017. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"a mamám nem tolerálja a zöld hajamat"

"megkaptam tőle, hogy mekkora szar vagyok"


Felétek zöldet szarnak??!

2017. nov. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Szerencsi Viktória ***** válasza:
92%

Majd megbékél vele. Az idősebb korosztály kicsit konzervatívabb.

Ma már más világban élünk, mint mondjuk akár 30 éve. Ha most lenne fiatal, lehet, hogy ő is befestetné mondjuk lilára:)

És sokkal több lehetőség is van ma már ilyenre, nem beszélve a társadalmi elfogadottságról.

A "mekkora szar"-t ő mondta, vagy a te szavaid? Azért nem mindegy...

2017. nov. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%

Tudod, azért az elég elkeserítő, amikor az ember lánya a gyönyörű sötétszőke derékig érő haját kékre festi. És még elégedett is vele, tetszik is neki.


Nem kell neki, amit ingyen örökölt, illik a szeme színéhez, és ami ő maga.


Hanem kell helyette a környezetromboló hajfesték, a vízpocsékolás ami vele jár, és a műanyagszínű eredmény.


A 60-70-es években nem csináltak mű, természetellenes dolgokat. És a tetoválásra is csak a börtönben volt idő, találtak maguknak hasznos tevékenységet a fiatalok. Még akkor is, ha éjszakákat átbeszélgettek arról, hogy hogyan kéne jobbá tenni a világot. Jó, cigarettáztak közben, de nem füveztek.

Manapság a fiatalok inkább csak a saját lelkükön siránkoznak, hogy mennyit kapnak. Ha nem kapnak eleget, odébbállnak, családtól, hazától.

2017. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Szerencsi Viktória ***** válasza:
100%

Mindenki volt fiatal, mindenkinek volt lázadó korszaka, ez természetes. Annak is, aki nem ismeri be.



Majd megtalálja a saját útját, stílusát, hadd próbáljon ki mindenfélét.

Az, hogy mi volt ezelőtt 40-50 éve, nem szempont. Ma már több lehetőség van, és amúgy -bár nem szabad túlzásba vinni-

a modern hajfestékek kevésbé ártalmasak. Persze szerencsésebb a kimosható színezőkkel kísérletezni.


Nem történt tragédia.

2017. nov. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap feladtam a csekket, és a postán a kb. 50 év körüli postásnéni valószínűleg a "lázadó korszakát" élte éppen, mert zöld haja volt.

:)

2017. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Lilla94;) válasza:
Majd megbékél olyan nagy probléma nem történt.
2017. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!