Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamám miért kezel...

A nagymamám miért kezel vénlányként, amikor folyton arról panaszkodik, hogy nem kellett volna húszévesen férjhez mennie? 21/L

Figyelt kérdés
Egyenesen számon kéri rajtam, hogy nem vagyok férjnél és még csak vőlegényem sincs.
2017. dec. 19. 06:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ebben mondjuk nem ertek egyet. Hiaba bunozo valaki, ha en csak rendes es kedves oldalat ismerem. Es aki nem koszon, az tenyleg egy paraszt. Az persze mar mas, amikor ez kiderul rola.
2017. dec. 19. 12:01
 12/15 A kérdező kommentje:
A nagyapam amig elt hasonlo dolgokat mondogatott. A szellemi munka nem munka es 25 eves korra mar illik alapitani es a varosban csak a puhanyok elnek. De o mellette imadott falun elni es a foldmuvelest tartotta a legnemesebb munkajanak.
2017. dec. 19. 12:32
 13/15 anonim ***** válasza:

Én sem értem a mamádat, szerencsére az én nagyim nem mond semmi olyat, ami tele van ellentmondással.


Tényleg ne törődj vele, nehéz elmagyarázni az idősebbeknek, hogy ma már miért nem olyan minden a férfiak terén, mint régen...


Ki tudja, ha a közeljövőben összejönnél valakivel, és egyre komolyabbra fordulna, lehet azt kérdezné, hogy hova ez a sietség, alig ismeritek egymást? Vagyis szeretné is, hogy elköteleződj, meg félt is tőle, ami végül is normális, csak néha nehéz kezelni ezt. Mindenesetre akkor menj bele egy kapcsolatba, ha szeretnéd és amikor készen állsz rá. Nem számít mások véleménye, mert a te életed.

2017. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz a nagymamád véleményével. Ez tapasztalat. Az én nagymamámnak mindig ÉPPEN AZ volt a rossz, ami volt. Mármint az én életemmel kapcsolatban. Szerintem a Tied is hasonló (Mármint a nagyid).
2017. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha jó a viszonyotok, akkor nyugodtan vágj ilyenkor vissza, hogy de hát ő is megbánta, hogy korán ment férjhez, miért akar akkor téged is ebbe hajszolni?

Semmi probléma nem történik, ha csak később találod meg a férjedet.

A mai világban az a ritka, ha valaki ennyi idősen férjnél van.

Én is 21 vagyok, nagyon sok korombelit ismerek és összesen 1 van férjnél.

2-3 jegyben jár. És ennyi.

Nem is nagyon tervezi senki, hogy megházasodjon egyelőre.

Ma ez a normális.

50 éve meg az volt, hogy 18-19 évesen megházasodtak.

Változnak a körülmények, el kell fogadnia a nagyidnak.

Ugyanúgy azt is megértheti, hogyha nem vágysz a fizikai munkára.

Ő is tudja, hogyszar, akkor miért akarja, hogy tönkre menj te is benne?

2017. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!