Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tegyek, ha igénytelenek a...

Mit tegyek, ha igénytelenek a nagyszüleim?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, mindíg a nappaliba üldögélnek. Ki nem mozdulnak, ott ülnek egész nap. Nem szellőztetnek, pállott fingszag, és emberszag keveréke terjeng a szobába. Ha bemegyek, és elkezdek szellőztetni, óbégatnak, kiabálnak. Mit tegyek, hogy kompromisszumra jussak velük?

2017. dec. 31. 16:39
1 2
 11/18 Argloss ***** válasza:
70%

A konvektorban ég el a gáz, ami felmelegíti a fűtőtestet, ami pedig a szobát. Az égés csökkenti a páratartalmat és oxigént von el a szobából. A száraz, alacsony oxigéntartalmú levegő nem igazán tesz jót az embereknek, pláne ha keveredik az emberek által kibocsátott gázokkal stb.

Ha nem kompromisszumkészek, akkor szellőztess késő este és kora reggel, amikor nincsenek ott.

2017. dec. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez valami nagyszülő dolog lehet. Az én nagyszüleim sem szellőztettek soha a lakásukban, mondván, hogy bejönnek a legyek, vagy, hideg lesz... Nagymamám rendesen takarított, de sosem szellőztetett...
2017. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 kovpet ***** válasza:
100%
Argloss: a sima parapetes konvektor kívülről veszi az oxigént, belülről teljesen zárt a rendszer.
2017. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%

Parapetes konvektor van rokon lakásában, meg lehet fulaldni fűtési időszakban az égett por szagától, szerintem rémes.


Gondolom lehetne ezen segíteni a konvektor tisztításával, de elég ciki lenne látogatóban másnál nekilátni a konvektor takarításának. :)

2017. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%

Na jól átmentünk konvektortémába a válaszom miatt.:D


Én is erre gondoltam, nekem a szerelő mondta, hogy csináljak többször kis szellőztetéseket, mert elveszi az oxigént a szobából. A nagyban parapetes van, a kisszobában viszont nem. Amúgy meg irtó büdös tud lenni mikor beindul, szóval már azért is megéri szellőztetni.

2017. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem jó hogy vannak még ilyen ünnepek, képzeld el mi lenne ha szombat/vasárnapon kívül minden nap mehetnél dolgozni egész évben. Az ajándékozás pedig a legfőbb keresztény ünnep része ami legalább részben széppé teszi ezt a ratyi telet. Persze nem muszály mindenkinek BMW-t venni, de valami apróbb dologgal (csoki, ital, tusfürdő stb.) nyugodtan meglepheted azokat akikkel törődsz. Szerintem te sem vagy részvényes a Wallstreet-en hogy ünnepek alatt se legyen időd ilyesmire.
2018. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Miaf....egy másik kérdés alá írtam és ide került XD
2018. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azelért még nem kéne lepontozi emberek nert szar a gyik ㅡ_ㅡ
2018. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!