Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért nem hagynak normálisan...

Miért nem hagynak normálisan élni a nagyszüleim? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Anyukámmal nagyon jó a kapcsolatunk. De nem találkozunk olyan sűrűn, mivel anyukámnak lett egy barátja-apukám 1 éves koromba meghalt-és nagyon szeretik egymást,így inkább vele van. És én pedig a nagyszüleimmel élek akik kezdenek utálni... :(

Mindig isznak és dög részegek minden nap. Nem sokat beszélek velük a nap folyamán (de nem is nagyon akarok). Mindig leocsmárolnak,rosszakat mondanak rólam a szemembe én meg akkor berohanok a szobámba és becsukom az ajtót,ők meg bejönnek majd bedugom a fülemet és nem nézek a szemükbe.Mondják csak a magukét!

Amikor ebéd idő van,akkor meg mindig normálisan ennék,de nem tudok mivel olyan sokat mernek a tányéromra,hogy az 2 felnőtt nőnek is bőven elég. Nekem meg azt mind meg kell enni,pedig nekem az rengeteg! Nem értik meg azt hogy nekem:ELÉG!

És ha feleselek velük vagy nem eszem meg mind ami a tányéron van egytől-egyig akkor még képesek megütni is.

hízlalni akarnak,miközben én 155cm vagyok és 52 kg.

Mitcsináljak??? Mi tévő legyek???

Kérlek segítsetek! Elveszik az önbizalmamat,önbizalom hiányos leszek miattuk! :(



2017. ápr. 15. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Hátha anyukáddal olyan jó a kapcsolatod, talán kérdezd meg, hogy miért tesz félre téged egy pasi miatt. Nem a nagyszüleid dolga téged eltartani, hanem anyukádé.
2017. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hat ez az! itt anyukad a legnagyobb ludas, mar bocsanat, mert miatta vagy a nagyszuleidnel ( kiveve ha mind egy haztartasban laktok, de a szovegbol nem ez jott le). a nagyszuleiddel pedig probalj beszelni ugy, hogy meg is ertsek amit mondasz.nehez helyzet, legjobb lenne anyukaddal laknod, hogy o gondoskodjon rolad, nem a generacios kulonbseg miatt ( is) fura nagyszulok!
2017. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igazad van! De 1 flatbe élek a nagyszüleimmel és az anyukám meg a barátja olyan kicsi kis szobában vannak összetömörülve,hogy oda én nem férek. (Mert a lakásba még 5-en vannak)= munkásszálló vagy mi a fene az a hely.

Szóval nincs hová mennem,a nagyszüleimmel kell éljek :(

2017. ápr. 15. 12:43
 4/11 anonim válasza:
36%
Mondd el nekük, hogy az erőszakosságtól semmi nem lesz jobb. Ha pedig megütnek, indulj a gyermekvédelmisekhez! Ne hagyd, hogy bántsanak!
2017. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jah, ha munkásszállón vannak, akkor a nagyszüleidnél még mindig jobb helyen vagy.

Ha akarsz, írhatsu privátban:)

2017. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
MOndd meg anyukadnak, hagyja a baratjat, keressen egy rendes otthont gyerekenek es maganak. Szep kis noci. Szegeny nagyszulok.
2017. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Ne haragudj, de undorito egy anyad van.

Inkább egy férfit választott helyetted.


A nagyszüleid nem fogadnak be akkor most hol vagy?

Intézetben!

2017. ápr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A nagyszüleimnél élek.

Honnan jött az, hogy intézetbe vagyok? Nem írtam ezt,nem volt róla szó.


Jó,de anyámnak akkor hogy legyen ez az egész? Nagyszüleim és az anyukám kifejezetten utálják egymást.

2017. ápr. 15. 14:07
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

Azt irtam, hogy ha a nagyszüleid nem fogadnak be akkor intézetben lennél , mert anyádnak nem kellesz. Értem, hogy nem intézetben vagy.


Nem látod, hogy az anyádnak nem kellesz?! Ok befogadtak, akármilyenek is de nekik köszönhetően van otthonod

2017. ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Martin3410 ***** válasza:
Legyél hálás a nagyszüleidnek hogy befogadtak és megpróbálnak felnevelni tégedet nem úgy mint az anyád aki nem szeret téged ha szeretne akkor nem dobott volna el téged.Nyugodtan le lehet pontozni magasról leszarom.
2017. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!