Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Gonosz vagyok az miatt, hogy...

Gonosz vagyok az miatt, hogy nem akarom hogy a nagymamám eljöjjön a szalagavatómra? Hogy mondjam el anyáéknak?

Figyelt kérdés
Novemberben lesz a szalagavatóm. A nagyi októberben kapott stroke-ot azóta sajnos sokat romlott az állapota, elég elviselhetetlen lett a természete, illetve sokszor megesik hogy bekakil ilyenek. A szalagavató egy többórás procedúra, ő pedig mindenhez mindig ilyen fancsali unott fejett vág, látszik hogy nem bírja a dolgokat de azért mindenhova el akar jönni,gondolom a szalagavatóm sem akarja kihagyni. Én viszont nem szeretnék miatta szégyenkezni, azt szeretném ha az a nap jól telne, anya se idegeskedne a mama miatt meg én is jól tudnám érezni magam nem a fancsali pofiját nézni. Enni sem igen tud így bele se tudok gondolni a bankett vacsora hogyan telne. Szerintetek nagyon nagy gonoszság ez tőlem, hogy nem akarom hogy ott legyen. Eléggé lelkiismeret furdalásom van.

2018. febr. 15. 18:27
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
90%

Ti komolyan ennyire ostobák vagytok? Imádtam a nagyszüleimet, bármit megadnék azért, hogy visszahozhassam őket, viszont én se vittem volna el őket, ha ebben a helyzetben lettem volna. Senkinek sem hiányzik ez az egész procedúra.


Kedves Kérdező! Beszéld meg anyukádékkal, biztosan meg fogják érteni a helyzetet. :) Mellesleg az szerintem is jó ötlet mondani, hogy limitált a vendégszám.

2018. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
86%

Mindenki játsza az agyát.. Annyira szánalmas képmutató emberek vagytok.

Teljesen megertelek kérdező. Nagyon nehéz egy idős embert ellátni. (kórházban dolgozom). Főleg egy ilyen eseményen ahol rengetegen vannak össze zsúfolva egy kis helyre. Neki is megkönnyebbíted a dolgot ha nem hívod. De főleg anyukádnak!! Ő gondozza?

Ha igen legalább neki is lenne egy napja ami rólatok szól. Illetve főleg rólad. :)

2018. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
29%

" Ezt amúgy a szüleidnek illene a nagyival óvatosan megbeszélnie, nem kellene, hogy a te gondod legyen."


LOL. Sőt, nekik kell arról is gondoskodniuk, hogy a 18 éves felnőtt hülyegyereknél legyen papírzsepi az ő nagy napján.:D

2018. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy gonosz megértelek kérdező ,te jó szivel szép emléként szeretnél ere napra emlékezni nem ugy hogy szüleid hazaviszik nagymamát mert rosszul lett ,vagy mert jelenetet rendezett .
2018. febr. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
25%
Nem is kell elmondani a nagyinak a szalagavatót, de ha szerencséd van meg sem éri a nagyi a novembert és akkor nem kell szégyenkezned.
2018. febr. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
82%

Elég sok a képmutato ember, aki ugyanugy nem vinné el a demens, magát összecsinálo nagyiját az esküvőjére, mert NEM oda való.

De demens embert ök is csak könyvben olvastak.


Más az aki egészséges csak mozgássérült, de 100 százalékig képben van, meg más az, aki random kiabál, énekel, esetleg nekiáll vetkőzni (papa simán csinált ilyet, asztalra pisilt, stb, mikor már nagyon a végén járt) vagy épp sirni kezd. NEM valo eseményre, mert egy egész osztály munkáját teszi tönkre, plusz az összes vendégét.

2018. febr. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
76%

Vajon mi értelme lenne elvinni? A nagyi már nincs képben, tehát nem sokat fog fel a látottakból. Az anyuka egész este a nagyit istápolhatná, figyelhetné, hogy mikor mit művel. Ha esetleg baleset lesz, akkor meg rohanhatnának vele haza apukával. A szalagavatós lány képe meg égne, jobb esetben meg egyedül lenne a napján. Senki nem érezné jól magát. Ebben mondjátok már meg mi a jó?


Ahelyett, hogy anya, apa elkíséri a nagy lányát a szalagavatójára. Szépen ünnepelnének, majd a nagyinak otthon beszámolnának, esetleg levetítik az ilyenkor szokásos felvételt, amit az iskola egyébként elkészít.

2018. febr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 piroska és a farkas ***** válasza:
85%
Szerintem teljesen érthető a gondod, és nem gondollak miatta szeretetlennek. Igenis anyukád is megérdemli, hogy legyen egy , azaz EGY olyan délután/ este, amikor a lányában gyönyörködhet, oldottan, táncolhat a férjével, úgy, h közben leteheti pár órára a mindennapok igen nyomasztó terhét. Ha a nagymama tiszta tudatú, és nem önző, akkor pontosan ő lenne az, aki azt mondaná, " jaj, kislányom, öreg vagyok én már ehhez, de Te mulass jól, Kicsikém". Ha meg szegény már szellemileg is leépült, akkor sajnos nem ez lesz az egyetlen dolog, amit nem ért meg, vagy nem fogad el, de ez a nap igazából tényleg nem róla szól, hanem rólad.
2018. febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell bántani a kérdezőt,az az ő napja. Nem kell tönkretenni azt is.. Amugy itt mindenki az erkölcs bajnoka,mégis tele vannak az otthonok.. Ahova a szülők teszik a szüleiket mert ugy könnyebb,de itt kiosztják a kérdezőt az ilyenek..
2018. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
91%
Kedves Kérdező! Teljesen egyetértek veled! Csak azt hívnám meg életem fontos eseményeire, akik számomra fontosak ÉS kibirják azt az x időt incidens nélkül. A te esetedben nem hívnám meg a nagyit, de kisgyereket, babát se... Beszélj a szüleiddel, meg kell érteniük. Sok sikert!
2018. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!