Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamám nagyon erőlteti a...

A nagymamám nagyon erőlteti a férjhezmenést. Hogy lehet leállítani? 19/N

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi van a nagyszülőkkel, de nem egy olyan kérdést láttam itt, ahol a nagyszülők már a húszéves unokáikat férjhez akarják adni. Szerinte nekem nincs szavam, amíg férjhez nem mentem, ha van véleményem vagy kérdésem vagy egy számára kínosnak tartott kérdésem, az a válasza, hogy "majd beszélhetünk róla, ha férjhez mentél" "na és, mikor mész férjhez"?

A feministák az elmúlt 150 évben azért harcoltak, hogy egy nő ne csak akkor legyen értékes ember, ha Frau/Xy-né/Senora/Mrs, illetve nem kelljen bárkihez, válogatás nélkül férjhez menni, csakhogy elmondhasd, hogy feleség vagy, a nagymamám mégis így gondolkodik.


2018. márc. 8. 07:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
87%
Képzeld házas voltam az ex férjem az ágyamba vitte a szeretőit.. Ja ezt is támogatni kell, hisz ő férfi megteheti, a nő csak ágybetét nálatok. Hát képzeld otthagytam,eleget nyeltem,megcsalt minden féle nővel kiskorúval is,15 volt sa kishölgy,és megvert mikor szóvá tettem... És néha egy meleg tisztességesebben bánik a nőkkel gyerekkekel mint a hozzád hasonló heteró, tesóm is az,meleg,de tisztességesen él a párjával sok éve,és nem vonul fel mert nincs szüksége rá,csak boldog akar lenni,és tisztelettudóbb a nőkkel,mint némelyik férfi akinek a nő csak egy használható eldobható vagina. De mi már eljöttünk onnan szerencsére családostul. :)
2018. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem mindegy, hogy milyen körülmények közt nőtt fel a nagymama, és az se, hogy milyen volt a dédszülők és a saját habitusa.

Pl nálunk a válásomat fogadták rosszul.

Nagyim kérdezte, hogy vert? ivott? nőzött? Nem, számítógépfüggő lusta here volt, aki egy idő után az alap higiéniát is elhanyagolta.

Abból ítélték meg, hogy évi egyszer összehasított 10köbméter fát. Ja, én meg behordtam, kalodáztam, aprítottam gyújtóst, megcsináltam minden kinti és benti munkát.

Az új páromat bemutattam, akkor látott nagyim először férfit mosogatni. Náluk voltunk, ebéd után ketten a párommal rendbetettük a konyhát, nagymamám meg élményként fogta fel :D

2018. márc. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!