Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ha ilyet mond a lányotok az...

Ha ilyet mond a lányotok az anyátoknak, kinek az oldalán állnál? Jogosan háborodott fel a nagymamám?

Figyelt kérdés

A nagymamám nagyon vallásos és elég régimódi, szeret mindenbe beleszólni. 18 éves lány vagyok, a párom ugyanennyi idős, és mikor ezt megtudta a mamám, azonnal erősködni kezdett, hogy a fiú már fizethetne gyerektartást, úgyhogy akár lehetne is gyerekem.


Emellé még rengeteg miatt folyamatosan piszkált, mindenben hibát talált, és én egyszer sem szóltam egy rossz szót sem, nehogy balhé legyen.

Aztán tegnap perceken keresztül traktált azzal, hogy épp itt az ideje, hogy gyerekem legyen, és lezajlott ez a párbeszéd:

"- Mit csinálnál, ha most teherbe esnél?

- Elvetetném.

- Micsoda, az elsőszülött gyerekedet?!

- Nem lehet elsőszülött, ha nem születik meg."


Erre ő összepakolt és hazament, egyikünknek sem veszi fel a telefont azóta.

A szüleim nem hibáztatnak, viszont lelkiismeret furdalásom van (a megjegyzést nem bántam meg, csak félek, hogy miattam anyumat is megutálja). Szerintetek? Jogos a felháborodása, és nekem kéne bocsánatot kérnem?



2018. márc. 10. 12:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
36%
Van 3 gyerekem, de az kezdeti vmi még nem élőlény..
2018. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Hagyd rá... Majd megunja és visszaeszi a fene.
2018. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
15%

"Van 3 gyerekem, de az kezdeti vmi még nem élőlény.."

Hát mégis, mi a lószar? Élő-lény. Tőlem vetesd el ahányat akarsz, de baromságot ne beszélj már.

2018. okt. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
75%
Utolso az max zigóta.. Neveld fel te a sajátodat másra ne erőszakolj kölyköt..
2018. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
14%

"Utolso az max zigóta.. Neveld fel te a sajátodat másra ne erőszakolj kölyköt.."


Te tahó! - mondtam hogy nem érdekel ki veteti el ki nem!!!

ÉLŐLÉNY. nem sejtcsomó, nem rákos daganat.

ÉLŐLÉNY. Pont. A vitát lezártam.

2018. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!