Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy lehet felkészülni egy...

Hogy lehet felkészülni egy közeli szerettünk elvesztésére?

Figyelt kérdés

A sztori röviden annyi, hogy a mamám rákos. Nagyon jó kapcsolatban voltunk/vagyunk/leszünk, viszont már annyira gyenge, hogy enni, járni, beszélni sem tud és az önellátás is már feledésbe merült. Ma beszéltem apukámmal és azt mondta, hogy az orvosok azt mondták, hogy készüljünk a legrosszabbra, mert innen már nem igen van kiút. Szeretnék bízni abban, hogy még van és egy nap olyan boldog, nevetős néni lesz, mint volt, de egyszerűen ilyen tények mellett már nem tudok. Teljesen el vagyok keseredve, jövőre érettségizek és tudom, hogy magamba fogok zuhanni, ha őt elveszítem, így tudtok-e javasolni valamit, hogy agyban hogyan készítsem fel magam erre? Esetleg, ha tényleg bekövetkezik, mit tegyek? Hogyan lehet egy ilyet feldolgozni? Szerencsére még sosem voltam ilyen helyzetben...

Egy hamarosan 18 éves, elkeseredett lány.



2018. márc. 26. 16:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az őszinte válaszát! Mamámnál megállapították, mikor bekerült, hogy áttét van már az agyában is, beszélni alig tud. Tegnap voltam bent nála, először nem tűnt úgy, hogy megismer, aztán felbátorodott és a kezemet is megszorongatta, mikor elköszöntem tőle és mondtam neki, hogy szeretem, akkor mondta, hogy ő is engem. Nagyon sokat segített, hogy találkozhattam vele és foghattam a kezét egy kicsit. Remélem mindenkinél rendbe jönnek a dolgok! Szép napot!
2018. márc. 30. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!