Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Soha nem èrtettem, hogy a...

Soha nem èrtettem, hogy a kisebb korosztálynak mi baja a nagyszülőkkel?

Figyelt kérdés

Èn most 13 èves vagy ès rengeteg időt töltöttem a nagyszüleimmel viszont sosem volt semmi bajom velük sőt nagyon szeretem ès sosem èrtettem hogy az osztálytásaimtól mi ez a nagy visszhang ,hogy :Utálom a nagymamám/nagytatám ,mert ez az . Ez a 2 generáció közti külömbsègek miatt van vagy csak èn vagyok hülye ahogy ők állítják?

Elnèzèst a helyesírási hibákèrt.



2018. ápr. 10. 21:21
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
13 èves vagyok*
2018. ápr. 10. 21:23
 2/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem őket*

Bocsi kicsit fáradtan írtam

2018. ápr. 10. 21:23
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szerencsés vagy, ha jó fej nagyszüleid vannak.
2018. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerűen nem jönnek ki a nagyszüleikkel. Nem minden nagyszülő jó, és nem mindenkinek jó a kapcsolata vele. Mesélhetnék. Szóval, ez nem olyan "divat", ahogy az írásodból lejön nekem. ^^
2018. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

nekem sose volt nagyszülőm, de nem is hiányzott

szerintem az a problémájuk, hogy nagyon nehezen értik meg egymást, úgy ahogy mondod, a 2 generációnyi különbségből adódik

ezen kívül pedig idős korkukra már rigolyásabbak az emberek, és előfordul, hogy nehéz természetük van, amit egy kisebb gyerek nem tud még kezelni

2018. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Vannak jó fej nagyszülők, és vannak szar arcok. Nem lesz valaki automatikusan jó ember attól, hogy nagyszülővé válik. Te szerencsés vagy, hogy a tieid azok.
2018. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokan unatkoznak náluk. Sokukat nevelni próbálnak, mégpedig úgy, hogy kritizálják őket.

Sokan panaszkodnak az unokáknak a szülőkre.

Sok az alkoholista, agresszív, szigorú nagyszülő.

Sok már megkeseredett.

Vannak szerető, gondoskodó, jószívű nagyszülők is, szerencsés vagy ha a nagyszüleid ebbe a kategóriába esnek.

2018. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik nagyim még a legolcsobb csokit is sajnálja tőlünk mikor ünnep van már kb 10eves korunk óta. Ő állandóan csak panaszkodik és elvar. A masik nagyim szanaszét osztja azt a kis nyugdijt amit kap közöttünk de ő is egy nehéz eset. Már kezd kicsit leepulni. De attól mindkettőt szeretem de egyik felőli nagyimmal sem tartom nagyon a kapcsolatot
2018. ápr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha belegondolsz hogy egy Erzsébet utalványért eladták a jövődet akkor nem csoda hogy felüti fejét az utálat.
2018. ápr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek jófejek a nagyszülei. Nekem anyai oldalról azok voltak, én nagyon szerettem őket. Apai oldalról viszont már nem voltam ilyen szerencsés. A nagymamám rosszindulatú volt és pletykás, a fél utcának elmondta, hogy milyen lusta szemét gyerekek vagyunk, akik semmit sem segítenek otthon (ami nyilván nem volt igaz). A nagypapám pedig igazi egoista, kontrollmániás. Ha nem az volt amit ő akart, akkor képes volt nadrágszíjjal végigverni rajtunk. Ha náluk voltunk, akkor reggel 8kor kertészkedni kellett hétvégen vagy szünidőben. 3/4 8-kor már verte az ajtót hogy hol vagyunk és menni kell. Szerintem estig tudnám sorolni a hülyeségeiket. Szóval ha neked mindkét oldalról jó fej nagyszüleidnvannak, akkor örülj neki! :) de nem mindenki ilyen szerencsés.
2018. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!