Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A lányom az anyosomat tekinti...

A lányom az anyosomat tekinti a anyjának. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat van velunk,mert nyugdíjas.Sok az ideje játszani vele,nekem nincs annyi a házimunka miatt.Egy házban lakunk és folyton ott van velem.Mit tegyek?

2018. máj. 18. 06:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Költözzetek el! Miért baj, ha játszik vele?
2018. máj. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy mindig velunk van,nincs más dolga.Már beszéltunk errol,de csak megsértodott.A lányom sír utána,ha elmegy,utánam soha.Nagyon fáj ez nekem
2018. máj. 18. 06:20
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem költöztök külön?
2018. máj. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Mi a jobb a gyerekednek? Ha anyósod foglalkozik vele, te viszont nem. Ha nem tetszik, akkor oszd be úgy a munkádat, hogy legyen időd eleget foglalkozni a lányoddal.
2018. máj. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Külön kell koltozni, de ezt nyilván te is tudod.
2018. máj. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Ettol meg nem tekinti ot anyjanak, rosszul ertelmezed a dolgot. Ez masnal is igy van. Semmi baj ezzel. Tudod hanyan kell az utolso penzuket kiadjak dajkara, mert nincs ki vigyazzon a gyerekre?
2018. máj. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Az hogy egy hazban laktok, az mas problema.
2018. máj. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%
vond be őt is a házimunkába, vagy hagyd akkorra, amikor alszik a lányod, így több időd lesz vele foglalkozni. kolléganőm ezt csinálta 2 kicsi mellett (1 év van közöttük), éjjel 2ig csinálta a házimunkát altatás után. persze a "hangosabb" dolgokat, mint pl. mosás, porszívózás megcsinálta napközben.
2018. máj. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Volt egy ugyanilyen kérdés tegnap, csak ott após-apuka párosítással. Nem unod?
2018. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Utolso,nem tudom mirol beszélsz. A házimunka késobbre hagyásával az a baj,hogyha nem végzem el napkozben,akkor anyos elkezdi helyetem felmosni az edényt, vasal,hiába mondom,hogy a saját háztartásával foglalkozzon,akkor is csak kontárkodik.Es kozben azt beszéli a faluban,hogy rá vagyunk szorulva,nem vagyok képes a kicsi mellett elvégezni a dolgomat .
2018. máj. 18. 09:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!