Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A lányom az anyosomat tekinti...

A lányom az anyosomat tekinti a anyjának. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat van velunk,mert nyugdíjas.Sok az ideje játszani vele,nekem nincs annyi a házimunka miatt.Egy házban lakunk és folyton ott van velem.Mit tegyek?

2018. máj. 18. 06:03
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Kedves kérdező!Teljesen megértelek,hogy mi a problémád.Sajnos en is voltam hasonló szituban csak mi nem laktunk együtt hanem egy utca választott el minket.Aztan húztam egy hatart es csokkentettem a találkozásokat,mert sokszor meg is bántott.

Muszáj valahogy egy hatart huznod mert tönkre mész!

Párodnak mi a véleménye?

2018. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy itt miből gondolja mindenki, hogy együtt laknak. Ha anyósnak van saját háztartása, meg csak sokat van ott mert nyugdíjas akkor nekem egyértelműen az jön le, hogy külön laknak. Hogy mennyire az más kérdés.
2018. nov. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!