Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A lányom az anyosomat tekinti...

A lányom az anyosomat tekinti a anyjának. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat van velunk,mert nyugdíjas.Sok az ideje játszani vele,nekem nincs annyi a házimunka miatt.Egy házban lakunk és folyton ott van velem.Mit tegyek?

2018. máj. 18. 06:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha külön háztartásod van, akkor miért nem küldöd haza???
2018. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%
Először is ne legyél féltékeny! Szereti a mamáját, ennyi. Nem az anyjának tekinti. Ha ennyire zavaró, hogy mindig ott van (gondolom ti laktok nála és nem fordítva) költözzetek el. De ha nincs ott anyósod akkor, hogy haladsz a házimunkával? Akkor halogatni kell, szervezni, hogy mikor tudsz csak a gyerekkel játszani és mikor takarítasz vele együtt. Ha elköltöztök és nem játszik senki a kicsivel akkor bizony mindkettőt egyedül kell megoldani a házimunkát és a gyereket is. Millió nő megoldja. Szóval ha ennyire nem tudtok együtt élni és ,, zavarjátik" egymást célszerűbb külön lakni.
2018. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

Mennyire különálló a két háztartás? Külön szint? Külön épület?

Ha megoldható, zárd, bár én örülnék, ha valamelyik nagyszülőhöz így ragaszkodnának a gyerekeim, akkor több időnk lenne egymásra.

2018. máj. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%
költözzetek külön
2018. máj. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
43%

Szóval ha jól értem, akkor anyósodék házába költöztél és ott laktok a gyerekekkel. És ha jól értem, akkor van egy olyan anyósod, aki szereti a gyereket és foglalkozik is vele. Tehát kismillió dolgot levesz a válladról.


Ahelyett, hogy megköszönnéd neki még haragszol is rá és kifogásokat keresel, hogy miért nem foglalkozol eleget a gyerekeddel.

A megoldás az, hogy többet kell foglalkozni a gyerekkel és nem lepasszolni folyton.

2018. máj. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Sosem passzolnám neki le a gyereket.Nem errol van szo. Allandoan nálunk nyuzsog,nem hagy lélegzethez jutni.Ha elmegyek otthonrol hivogat,hogy hol vagyok.Az egyetlen akire rábiznám a lányomat az az anyukám. En rengeteget foglalkozok vele, az egész napot ugy rendezem,hogy mindig a rendelkezésére álljak.De állandoan ott van egy harmadik személy,aki megkseríti a mindnnapjaimat.
2018. máj. 18. 14:42
 17/22 anonim ***** válasza:
90%
Szinte mindenki utalt a válaszában arra a kérdésre, hogy anyósodéknál laktok? Nos? Erre nem válaszolsz?
2018. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ne legyél féltékeny az anyósodra, örülj, hogy a gyerek jól érzi magát vele, attól még téged tekint az anyjának. Akkor teszel jót magaddal is és a gyerekkel is, ha úgy teszel, mintha te ennek örülnél, és próbálj is örülni neki.
2018. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha anyósodéknál laktok, megesik az ilyesmi.
2018. máj. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként a pároddal, beszéltél erről?
2018. máj. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!