Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Hogy mondjam meg neki, hogy ne sèrtsem meg? Most a boltban szellentet szàndèkosan.

Figyelt kérdés

16 èves lány vagyok, igencsak közeli, mondhatni baráti a kapcsolatom a nagyszüleimmel, főként a nagyapámmal.


Ma reggel segítettem bevásárolni nekik az egyik helyi kisközértben. Èpp egy àrufeltöltő ügyködött mellettünk guggolva, amikor is nagyapám oda állt hozzá, legajolt a savanyúságért és véletlenül a fejéhez szellentett a nőnek.


Azt mondta, ez egy ravasz fröcsögős volt és nem tehet róla, ha karcol a vége.


A gond az, hogy helyi bolt révén én megleheősen ismerős vagyok a közértben, a pénztárost mégszemélyesen is ismerem.


Könnyes lett a szemem a nevetéstől...meg a kínos szituációtól...ez nem az első, mindig ilyeneket csinál nyilvános helyeken. Mikor az erkélyen ült a szomszédunk egyik este és itt vacsoráztak a nagyszüleim, nyitott ablaknál végezte a dolgàt, szòval minden kihallatszott...


Mit csináljak?



2018. jún. 5. 21:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Besíírok :DD hatalmas forma lehet az öreg. Örülj neki.
2018. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

Küldd be valahová a történeteidet... (pl. kereskedelmi csatornára...)

Csodálkozom, hogy ezt most nem nyújtottad el, de a stílus ugyanaz!

2018. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Hát ez hatalmas :D
2018. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%

:)

Ne mondd el neki, fogadd el őt így. Isten őt ilyennek teremtette, ilyennek akarta, ilyennek szereti. : ) Ne akard őt megváltoztatni, jól van ő úgy, én bírnám:)

2018. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%
*Ez az ő csodája, amit hordoz a világban,és még téged is megnevettetett; tehát mosolyt csal az arcodra olykor azzal, hogy ilyen. Ő egy ilyen színesítő a te életedet/ben.
2018. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
64%
Ordas nagy KAMU!!! De, amúgy jó a történet!:)
2018. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ilyen nyersen őszinte az egész csalàd, " sajnos " nem kitalàciò, can pàr eredeti törtènetünk annyi bizonyos :DD
2018. jún. 5. 21:47
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Ismerős a szituáció. A nagyapám ilyeneket csinált az elmúlt 5 évben mióta egy kicsit szenilisebb.
2018. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
:D
2018. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%
mesélj már még, tök poén :D
2018. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!