Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Hogy mondjam meg neki, hogy ne sèrtsem meg? Most a boltban szellentet szàndèkosan.

Figyelt kérdés

16 èves lány vagyok, igencsak közeli, mondhatni baráti a kapcsolatom a nagyszüleimmel, főként a nagyapámmal.


Ma reggel segítettem bevásárolni nekik az egyik helyi kisközértben. Èpp egy àrufeltöltő ügyködött mellettünk guggolva, amikor is nagyapám oda állt hozzá, legajolt a savanyúságért és véletlenül a fejéhez szellentett a nőnek.


Azt mondta, ez egy ravasz fröcsögős volt és nem tehet róla, ha karcol a vége.


A gond az, hogy helyi bolt révén én megleheősen ismerős vagyok a közértben, a pénztárost mégszemélyesen is ismerem.


Könnyes lett a szemem a nevetéstől...meg a kínos szituációtól...ez nem az első, mindig ilyeneket csinál nyilvános helyeken. Mikor az erkélyen ült a szomszédunk egyik este és itt vacsoráztak a nagyszüleim, nyitott ablaknál végezte a dolgàt, szòval minden kihallatszott...


Mit csináljak?



2018. jún. 5. 21:33
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
52%
Az én papám is ilyeneket szokott oda "fingik" mindenhova aztán elkezd röhögni és mondja hogy milyen béka van itt stb... de nekem ezzel nincs annyira bajom engem is megnevetett
2018. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Igen, értem, persze engem is megevettet az ilyen, beleszülettem ebbe a sajátos humorral megáldott környezetbe, de...ezek után rohadt ciki lesz ùjra bemenni abba a közértbe :D



Hát szívesen mesélek még, az egyik ilyen furcsaság a nagymamámmal esett meg. A Keletibe mentünk bècsi uticéllal tavasszal, a szüleim előre mentek harapnivalót venni a büféhez, én pedig lemaradtam vele, mikoris egy kínai pasas véletlenül rátolta a lábára a bőröndöt. A mamám hangosan felsisszent ès egy nagy AU-t kiadott, erre a férfi valami olyat nyögött ki, hogy " What?", erre meg a mamám fenyegető kézmozdulatokat tett velé lassan ès elhordta mindennek, a pasas meg továbbsietett, nem is èrtetre, mi történt.


A helyzetkomikum miatt sírva fakadtam a nevetéstől, a nagymamám meg azt hitte, hogy a kilincsorrù jegyárus jutott eszembe és ő meg attòl kapott röhögőgörcsöt, a szüleim meg nem értették, mi történt :DD

2018. jún. 5. 22:29
 13/22 anonim ***** válasza:
66%
Mint valami japan anime xd
2018. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

A másik, pedig, mikor hasmenése volt az utcán és bement a Buger King-be, de valahogy kifogta megint ès beszorùlt a wc-be, ilyen kódos mosdó van, csak fogyasztás esetén használható.


Szóval, addig próbálkozott, amíg egy nagy rántással kinyitotta. Ott állt egy pasas, akibe belekötött, mert azt hitte, hogy ő zárta be :DD.


Aztán mikor szatyrokkal teli kézzel sétált az Oktogonnál, megakarta nézni az egyik kirakatot és a nehéz batyu adta lendület révén nekiszaladt az üvegnek, szóval érte mentünk, nem lett semmi baja szerencsére, de ahogy meglódult és paff..te jò èg, mièr mindig mi :DD

2018. jún. 5. 22:36
 15/22 anonim ***** válasza:
85%
Hát..., van úgy, hogy a szelek távozása nem "gömbölyű"-re, hanem "szögletes"-re sikerül, de Te a nagyapád dolgából ne csinálj problémát! Illetlen dolgot tett, de idős embereknél előfordul, hogy nem tudják magukat mindig ellenőrizni és akaratukkal ellentétesen kicsusszan valami (szelek, vizelet, széklet) belőlük. Ezután is úgy menj be a boltba, mintha semmi sem történt volna. Nem Te csináltad. Emiatt semmi szégyellni valód nincs.
2018. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
94%
Vicces - vicces, de azt azért tegyük hozzád, hogyha nagypapád az én fejemhez szellentett volna, akkor nem nagyon tudna a következő pár hónapban boltba járni, sőt sehova sem. Szóval lehet vicceskedni meg minden, csak a végén még összeakadtok valakivel, aki lecsapja az öreget, mint a taxiórát. ;)
2018. jún. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%
Én vagyok az egyetlen aki ezt nem találja viccesnek? Jó nagy paraszt az öreg. Nektek vagy az itt röhögőknek vajon akkor is ennyire tetszett volna ha a ti fejeteket fingják le?
2018. jún. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
36%

Az aztán igazán bátor, aki egy nagyapa korú fószernek nekiugrana, ecsém, van vér a fszod alatt rendesen!

Kövi mi lesz? Befenyítesz majd egy csecsemőt, amiért betojik a buszon?

2018. jún. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként a színvonal jo mélyen lehet nálatok, de nagyanyád és nagyapád meg vaszeg az egész családod egy büdös bunko, az az igazság.


Ha szerintetek ezek vicces dolgok akkor nagy baj van a fejetekben, és valaki majd nem fogja poénnak találni és esetleg megver érte.

2018. jún. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
84%

A kor nem mentesít.

A kérdező nagyapja nem értelmi fogyatékos és nem szellemileg leépült, hanem egy büdös bunkó. Ha nektek teljesen oké (és vicces), hogy valaki a pofátokba fingik, legyen, de nem mindenki fogja ezt ennyire jól fogadni.

2018. jún. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!