Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Hogy mondjam meg neki, hogy ne sèrtsem meg? Most a boltban szellentet szàndèkosan.

Figyelt kérdés

16 èves lány vagyok, igencsak közeli, mondhatni baráti a kapcsolatom a nagyszüleimmel, főként a nagyapámmal.


Ma reggel segítettem bevásárolni nekik az egyik helyi kisközértben. Èpp egy àrufeltöltő ügyködött mellettünk guggolva, amikor is nagyapám oda állt hozzá, legajolt a savanyúságért és véletlenül a fejéhez szellentett a nőnek.


Azt mondta, ez egy ravasz fröcsögős volt és nem tehet róla, ha karcol a vége.


A gond az, hogy helyi bolt révén én megleheősen ismerős vagyok a közértben, a pénztárost mégszemélyesen is ismerem.


Könnyes lett a szemem a nevetéstől...meg a kínos szituációtól...ez nem az első, mindig ilyeneket csinál nyilvános helyeken. Mikor az erkélyen ült a szomszédunk egyik este és itt vacsoráztak a nagyszüleim, nyitott ablaknál végezte a dolgàt, szòval minden kihallatszott...


Mit csináljak?



2018. jún. 5. 21:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez nem vicces, hanem szánalmas.

Az pedig egyenesen gusztustalan, hogy nyitott ajtónál végzi a dolgát, miközben mások vacsoráznak.

2018. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
40%

21-es próbálkozz az értő olvasással:

"Mikor az erkélyen ült a szomszédunk egyik este és itt vacsoráztak a nagyszüleim, nyitott ablaknál végezte a dolgàt, szòval minden kihallatszott..."


Tehát nem nyitott ajtónál.

2018. jún. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!