Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nálatok is szakadt már el a...

Nálatok is szakadt már el a cérna?

Figyelt kérdés

Két lányunokámra vigyázok (3 és 6 évesek), de tegnap, mint akik megbolondultak. Egyszerűen nem bírtam velük. Akármit kértem tőlük, semmi. Nem fogadtak szót. Nem részletezem, csak a fő okot, amiért írok: a nappaliban van egy állólámpa. Elkezdték felváltva kapcsolgatni. Hol fel, hol le. Rájuk szóltam, fejezzék be! Kb. már huszadszorra szóltam, de csak henteregtek a földön a nevetéstől, mert látták rajtam, hogy ideges vagyok. Mint írtam, már előtte is kiakasztottak.

Mindkettő kapott egy fejbeverést, és kizavartam őket. Meglepődtek, de még utána is csak vigyorogtak.

Azért nem értem az egészet, mert egyébként teljesen értelmes, aranyos lányok, de mint akiket megszállt a kisördög. Anyjuknak elmesélték, hogy a Mami megvert. :) Annyit mondott, mert biztos megérdemeltétek. De azóta is bánt a dolog.

Kérdés a nagyszülőkhöz. Nálatok is előfordult, hogy odacsaptatok a gyereknek, mert a hatvanadik felszólításra se fogadnak szót? Mint írtam, kicsik még.



2018. júl. 9. 13:39
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
78%
6# pont arról beszélt az előző válaszoló, hogy ha meg lennének nevelve azok a gyerekek, akkor erre nem lett volna szükség. Nem a te hibád.
2018. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Azert, ha a tockos utan is vigyorogtak, nem kellene emiatt "rágnod magad", aligha lehet ezt veresnek nevezni.
2018. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Azokkal ertek egyet, akik szerint nem verjuk a gyereket!

Meg akkor se, ha kapcsolgatjak a lampat.

Es igen, en is suhintottam mar oda, valoszinuleg ott abban a helyzetben azt tartottam megoldasnak, de utolag atgondolva cselekedhettem volna maskepp is.

Ha vered a gyereket csak agressziora tanitod es majd teged is megverhet idosebb korodban, ha majd te leszel raszorulva.

Keress mas megoldast, legy kovetkezetes. Ez tudom, nehezebb mint odasuhintani, de hosszutavon kifizetodo

2023. jan. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!