Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit kezdjek az unokámmal?

Mit kezdjek az unokámmal?

Figyelt kérdés
Nagyon vad a természete,előfordul,hogy játék közben engem is bánt.Még csak öt éves.

2018. nov. 4. 14:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%

"És senkire nem emelnék kezet."


Csak a kérdező unokájára. Ajjaj! :D

2018. nov. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Szerintem az,aki gyereket ver,az akasztani való,és nem ember.
2018. nov. 5. 18:59
 13/23 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem gyereket nevelési célból megütni nem bűn. Nagymamára kezet emelni, na az patkányság!!!
2018. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
33%
Egyébként meg gyűlölöm a gyerekeket! 18/f
2018. nov. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
87%
Látszik is a haszna a sok verésnek, amit kaptál.
2018. nov. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
30%
Nem sokat kaptam de annyit igen, amennyi kell egy gyereknek. Most dolgozó, tanuló és becsületes ember vagyok. Ez nem sok fiatalról mondható el. Főleg a tisztelet. Az egyre ritkább. De attól még utálom a gyerekeket! Muhihihihi
2018. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
50%
A verés és egy-egy nevelő célzatú odacsapas két külön dolog. Pont azért ilyenek a kölykök mert szenteknek számítanak a család szemében.
2018. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
44%
Rólad a tisztelet sem mondható el. Egy buta troll vagy. vagy szimplán bolond. Hülyére vertek a szüleid.
2018. nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
49%
Részemről a vita lezárva. Nem foglalkozom unintelligens alakokkal. Semmit nem tudsz rólam és úgy ítélsz. Persze nem gond, de attól még utálom a gyerekeket! Sajnálom, hogy vertek téged a szüleid. Biztos ezért vagy verésellenes. Nem foglalkozom veled. Mielőbbi gyógyulást neked! A toronyban. Wihihihihiiii
2018. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valakinek durvának tűnik az, hogy adjon egy pofont a gyereknek. Az ő választása. Ha már egy határozott rákiáltás is nagy gondot okoz, akkor kérdezem én, hogy akarjátok megnevelni a gyereket??! Ha már most ilyen később milyen lesz? Ha egy tiszteletlen, bunkó, irányíthatatlan gyereket akarsz nevelni, csak így tovább. Ha már unokád van, gondolom te is a régi időkben jártál iskolába. Szerintem nem kell mondanom ott mit csináltak a gyerekekkel, és még nem is volt közük hozzánk, csak a tanárunk volt. És ez természetes volt. Szerintem te se gondolod azt hogy az összes ebben az iskolarendszerbe nevelkedett ember rossz lett? Vagy nem is tudom, mi baja lehet egy kis pofontól? Nem arról beszélek hogy össze kell verni a gyereket, de mi lesz ha szigorúan kicsit felemeled a hangod vagy szükség szerint egy kissebb pofon hogy észhez térjen? Semmi baja nem lesz, maximum egy szüleit tisztelő, normális ember. Ha ez nem tetszik, hajrá találj ki saját nevelési módszert.
2018. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!