Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit kezdjek az unokámmal?

Mit kezdjek az unokámmal?

Figyelt kérdés
Nagyon vad a természete,előfordul,hogy játék közben engem is bánt.Még csak öt éves.

2018. nov. 4. 14:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
27%
Egyébként meg, az akasztani való ember inkább a tiszteletlen, bunkó, szófogadatlan, stb ember. Megverni egy gyereket meg adni egy gyenge pofont hogy tudja mit szabad és mit nem az két külön dolog. De egy határozott hangfelemeléssel kezd, ha tovább durvul kis pofon az arca, megtanulja. Ha nem tudtok megnevelni egy gyereket ajánlom a fogamzásgátló tabletták szedését, meg persze a gumi óvszert.
2018. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Kezére ütni, pofon csapni? A verekedésről úgy leszoktatni, hogy megveri?Ez milyen példa?Gyereknek tilos verekedni, tilos neki a felnőttet megütni, de fordítva szabad???

Aki ezt javasolja, szokott gondolkodni néha?

Én is néha amikor játszunk az unokámmal,4 éves lány, véletlen hozzámvág valamit, vagy durva.

Ilyenkor megállok, elkomolyodok, és azt mondom neki:Úgy játsszunk, hogy ne bántsuk egymást.Mamának fáj, ha hozzádobsz valamit.Neked is fájna, én azért nem csinálom.Ez szokott hatni.

Ha erre se hagyná abba,akkor mondd meg neki, játsszon egyedül, mert te így nem játszol vele.De mondd el konkrétan, mi az amit rosszul csinál.De ráütni nem szabad.

2018. nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
19-es:Téged csak sajnálni lehet.Ha ilyen maradsz, szeretetben nem sok részed lesz az életben.De gyereked véletlenül se legyen!
2018. nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!