Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Melyik verziót illik, ha...

Melyik verziót illik, ha anyós nem jön átvinni a gyereket, vagy ha nem érdeklődik akkor megkérdezni, hogy átvihetjük-e, vagy van-e kedve átjönni?

Figyelt kérdés

Nem sokára születik meg az első babám, de anyósom nagyon minimálisan érdeklődik íránta, mindig a macskáiról vagy a már meglévő 3 unokájáról beszél akik a másik fiáé.

Ha bent leszek a kórházban és nem jönne látogatni akkor is hogyan kezeljem? Az azt jelentené, hogy nem kíváncsi rá? Sajnos az én családom távol lakik, ezért ők nem tudnak átjönni, örülök ha 1 hónapban találkozom majd anyával. Egyébként a páromnak is ez lesz az első gyereke.



2018. nov. 12. 12:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Pontosítok. Úgy beszéltem meg a párommal, hogy ő szól az anyjának hogy megszültem és hogy hogy vagyunk, meddig maradunk a kórházban, azután pedig hogy már itthon vagyunk, akkor meglátjuk hogy mi lesz a válasza. Ha igazán akarja akkor várja hogy lássa őt.
2018. nov. 12. 22:55
 12/15 A kérdező kommentje:
Amúgy kedvel engem, sokat beszélget velem, tehát nincs olyan amiért azt hihetném hogy nem szeretne.
2018. nov. 12. 22:59
 13/15 anonim ***** válasza:
56%

Ha most a szülést követő hetekre gondoltál, hogy akkor nem akar menni, hidd el, ez sokkal normálisabb hozzáállás annál, mintha odaköltözne két hétre.

Amúgy meg azt én is tudatnám ,hogy várjuk szeretettel, ha jönni szeretne, de ennyi. Ha úgy dönt, hogy nem szeretne, szíve joga, akkor marad otthon. Ebben az esetben én a gyereket sem vinném el, mert az olyan rátukmálás szerintem.

2018. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Persze, erőltetni én sem akarom az biztos. Arra gondoltam ,hogy majd párom felhívja az anyját, megmondja neki hogy jól vagyunk, ha gondolja átjöhet hétvégén mondjuk.
2018. nov. 15. 16:03
 15/15 anonim ***** válasza:
7# szerintem ezt nem kell mondania, magától értetődik.. Nálunk legalábbis ha após felesége külön meghívót várna, akkor bizony hoppon maradna.
2018. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!