Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért gondolják a fiatal...

Miért gondolják a fiatal szülők, hogy a nagyszülőknek egyetlen céljuk és kötelességük, hogy ugráljanak az unokák körül?

Figyelt kérdés
Sok ember már 45-50 éves kora körül nagyszülő lesz, kirepültek a gyerekei, akiket becsülettel felnevelt, segítette az életkezdésüket, és kicsit már élni szeretne. Viszont itt folyamatosan azt olvasom, milyen önző nagyszülő, mert nem akar folyton az unokára vigyázni. Esetleg ehelyett programot csinál magának, vagy kirándul, no akkor az már rossz nagyszülő.
2019. jan. 8. 21:47
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
29 vagyok. Olyan jó, hogy éppen az idézett valaszomban fejtem ki, hogy az én oldalamon működik. Imádom, mikor a szöveg felét olvassák el.
2019. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!