Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy lehet lebeszélni az...

Hogy lehet lebeszélni az osztályfőnököm arról, hogy megsüttessen 50db palacsintát a nagymamámmal?

Figyelt kérdés
Osztályfőnököm azt akarja, hogy amikor megyünk oszt.kirándulni, a nqgymamám süssön neki, meg az osztálynak 50db palacsintát. Nagyon utálom őket, de az anyám nagyon erősködik, hogy csinálja meg. Mit tehetek? Nagyon nem akarom a dagadt tanáromat étellel tömni. Tudom, komolytalan kérdésnek tűnik, de kérlek segítsetek!!!

2019. ápr. 2. 21:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
79%
Jobb iskolák tiltják a házi sütik bevitelét, egészségügyi szempontok miatt.
2019. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
88%
Ha anyukád annyira erősödik, süsse meg ő. Vagy úgy már annyira nem is fontos sütni, ha neki kell mellette állni?
2019. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem fér a fejembe, hogy az ofő milyen alapon akar palacsintát süttetni a nagymamáddal.

Ha anyád nem ellenzi, akkor süsse meg ő. A nagyit lehet békén hagyni.

2019. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
51%
Ez most komoly? Nekem is van egy sanda gyanúm, hogy a mamád sütött már az osztálynak valamit, különben eszébe sem jutna pont a nagyidat felkérni. Oszt.kirándulásra általában reggel indul a busz-vonat-tökmindegy mi. 50 palacsintát nem olyan nagy kunszt megsütni, de könyörgöm,ha előző nap még nagy duzzogva meg is sütné, milyen lenne az másnapra? Én ha a nagyid lennék és tudnék a dologról, biztos megsütném üresen hagyva, szép kerek palacsintákat sütve, becsomagolva alufóliába. Azzal töltse meg az osztály, amivel akarja, de az már ne a mamád dolga legyen. Üres palacsinta anyagilag nem olyan megterhelő. "Tök finom" lehet egy másnapos palacsinta mikrózás nélkül. Na ezt próbáld anyudnak elmagyarázni. Hátha letesz az erőlködésről.
2019. ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem is van egy sanda gyanúm, hogy a mamád sütött már az osztálynak valamit, különben eszébe sem jutna pont a nagyidat felkérni."

És? Ha egyszer sütök valakinek, akkor onnantól köteles vagyok ugrásra készen várni, mikor csettint megint? Nagyon le kellene állni az osztályfőnöknek mások ideje beosztásával.

2019. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt senki nem mondta, hogy köteles.. Valamit nagyon félrefogalmaztam ezek szerint.
2019. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a rengeteg választ, segítőkészek vagytok! :) Egyébként úgy jutott eszébe az Ofőnek, hogy oszt. kiránduláson a szállásunk 15 percre lesz a nagyimtól,más gyerekek nagymamái meg nagyon messze lesznek és bele van rögzülve, hogy minden nagymama tud sütni. (Ez sokszor igaz is, de azért nem szabad alapul venni.)

Egyébként a nagyom meg azt mondta, hogy ha akarjuk, megcsinálja, de anyámon és az Ofőn kívül senki sem akarja, hogy ez legyen, akinek döntő szava lenne.


Még egyszer nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2019. ápr. 4. 20:29
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Eleve honnan tudja és mi köze hozzá, hogy hol lakik a nagymamád? Ha a szálló mellett lakna, akkor sem kérném meg, hogy ő süssön az osztályra.
2019. ápr. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Közösen mondjátok meg anyudnak meg a nagyon csavaros agyu ofőnek hogy NEM akarjátok ezt! Legalább kifizetné a hozzávalókat?
2019. ápr. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Gimnazista koromban nem is közvetítettem volna ezt a kérést a mama felé, ott helyben felálltam volna, hogy a nagymamám nem süt. Kész. Semmit se tudott volna csinálni.
2019. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!