Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha anyám (78 éves) hozzáfért az e-mailjeimhez és azokat olvasgatja, kinyomtatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Anyámmal nem túl jó a viszonyom, sose volt az.

Egyik alkalmommal, mikor muszáj volt megnéznem egy emailt elkértem és bejelentkeztem anyám táblagépén. A jelszó benne maradt és mint megtudtam kb. fél éven keresztül olvasgatta a privát levelezéseimet. Volt amit ki is nyomtatott és megmutotott másnak is.

Volt benne olyan levél is, ami rá nézve sértő volt, barátnőm egyik levelében azt írta róla, hogy "sose volt normális". Ezt a levelet is ki is nyomtatta, több ismerősének megmutatta, család több tagjának felolvasta. azzal fenyegetőzött, hogy elviszi ügyvédhez.

Én semmi sértőt nem mondtam egyébként róla, csak barátnőm mondta azt, hogy sose volt normális.


Meg volt sértődve mikor itthoni gépemen megváltoztattam a jelszót.


Szerinte ez teljesen természetes viselkedés és ő van megsértve.

Ti mit gondoltok erről?



2019. ápr. 22. 00:53
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

"Azthittem, nyilván minidv is az volt,"

Kicsit bele javított a szótár... Azt írtam nyilván mindig is az volt akart lenni.

2019. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
69%

"Lancdohanyos előtt nem hagyja ott az ember a cigarettát, alkoholista előtt a bontott üveg vodkát, mohó kisgyerek előtt a csokit, stb."


Dehogynem otthagyja. Más kontrollhiánya nem az én felelősségem.

2019. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
30%
Huh, utolsó, te huyle vagy. A pénztárcádat a mobilodat is ott hagyod a kávézó teraszán, amíg mondjuk mosdóba lesz?
2019. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
77%
Ha valaki olyan kerdest ir ki, hogy "a parom beleolvasott a telefonomba" akkor horogve biztatjatok, hogy rugja ki, mert maganszfera meg bizalom meg tokomtudja mi.Azaz mindig a telefontitok megsertoje a hibas.Itt meg az aldozat a hibas.Erdekes.
2019. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
17%
#34 te hülye vagy? Hogy lenne már ugyanaz?😂😂
2019. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező, 78 éves az édesanyád. Lehet, hogy fiatalabbnak néz ki, de simán lehet, hogy szellemileg lassan leépül. Időskorban emiatt az ilyen furcsaságok egyre gyakoribbá válnak. Ne kezdj vele vitázni rajta. Ha egyre furább dolgokat csinál, érdemes lenne kivizsgáltatni.


Többieknek: a legtöbb webmailes felületen alapból bejelentkezve marad a login, hacsak külön ki nem jelentkezik az illető, amit a kérdező ezek szerint elfelejtett.

2019. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
20%
78 éves nagyit nem lehet "kivizsgáltatni." A saját gépén lévő dolgokkal meg azt csinál, amit akar. Ezt kár volt ide kiírni.
2019. ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
28%
Hogy ne lehetne már kivizsgáltatni? Agyi érelmeszesedés, demencia, stb okozhatja a furcsa viselkedést. Gyógyszereket is adnak erre, tanácsadást a családnak, stb.
2019. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%

36!


Ugyanaz. Mindkettő fontos neked, nem? Ok, a pénztárca és a telefon tárgy, az email meg nem. És? Akkor a leveledet hagyod az asztalon. Vagy a naplódat. Vagy bejelentkezve maradsz mondjuk a könyvtárban az email szolgáltatódnál. Nem helyes ugyan a naplót elolvasni, vagy leszedni a pénzt az emailed segítségével a bankszámládrol, de a saját huylesegednek köszönhető mindkettő.

2019. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolok erről?


Anyukád megsértette a levéltitokhoz fűződő jogaidat. Mellesleg bunkó módon viselkedett.


És mit tennék?

Semmit.

Felolvasta az ominózus barátnői levelet több rokonnak? Én vállamat vonogatva mondtam volna, hogy "De hát igaza van, nem?" :DDDDDDD

2019. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!