Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha anyám (78 éves) hozzáfért az e-mailjeimhez és azokat olvasgatja, kinyomtatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Anyámmal nem túl jó a viszonyom, sose volt az.

Egyik alkalmommal, mikor muszáj volt megnéznem egy emailt elkértem és bejelentkeztem anyám táblagépén. A jelszó benne maradt és mint megtudtam kb. fél éven keresztül olvasgatta a privát levelezéseimet. Volt amit ki is nyomtatott és megmutotott másnak is.

Volt benne olyan levél is, ami rá nézve sértő volt, barátnőm egyik levelében azt írta róla, hogy "sose volt normális". Ezt a levelet is ki is nyomtatta, több ismerősének megmutatta, család több tagjának felolvasta. azzal fenyegetőzött, hogy elviszi ügyvédhez.

Én semmi sértőt nem mondtam egyébként róla, csak barátnőm mondta azt, hogy sose volt normális.


Meg volt sértődve mikor itthoni gépemen megváltoztattam a jelszót.


Szerinte ez teljesen természetes viselkedés és ő van megsértve.

Ti mit gondoltok erről?



2019. ápr. 22. 00:53
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Mese mese meskete.
2019. ápr. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
0%

"A kinyomtatást csak úgy tudtam meg, hogy azzal hívott fel egyik nap, hogy nem hagy rám semmit és majd ügyvédtől fogjuk csak megtudni a halála után, hogy miért."


Amit a mama csinált, az maximum egy ejnye-bejnye.

Amiket viszont te csináltál, azaz leírhattál igen durva dolgokat a mamádról másoknak, az neked a teljes örökséged elbukása. (Mínusz köteles rész.)

Mennyit buksz ezen? 50 milliót, vagy 100-at?

2019. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

# 42/42


Mint már írtam, NEM írtam le semmit róla.

Egy megjegyzést tettem csak, hogy "botrányosan viselkedett a kórházban" , mikor a gyerekemet látogatta meg (szó szerint ezt írtam).


Erre írta a barátnőm, hogy " régen se viselkedett soha rendesen / normálisan velem".


Tehát nem írtam róla rettenetes dolgokat, ez volt a legrosszabb ami benne volt.


Egyébként nem értem miért érdekes mennyit buknék?

Azt se egészen értem, miért lenne egy ejnye bejnye, ha hónapokig a leveleiemet olvasgatja, ezeket megmutatja több embernek is családon kívül, kolléginak, barátainak és idegeneknek, majd kinyomtatja őket.


Azok az emailek az én magánlevelezéseim voltak, amikhez neki semmiköze.


Mikor kiderült az egész, gyerekeimtől megtudtam fel is hívtam telefonon, kérdeztem, hogy olvasgatja e az emailjeimet, mondta, hogy határozottan, hogy NEM, annak ellenére is, hogy többször megkérdeztem.


De mikor Yahoo-n megtaláltam az opciót ahol mutatja a bejelentkezett készülékeket, akkor még akkor is ott volt a táblagépe, hogy be van lépve és letölti a leveleket.


Ezek után változtattam csak jelszót.

2019. ápr. 23. 13:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!