Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért nem tudja elfogadni?

Miért nem tudja elfogadni?

Figyelt kérdés

Elegem van a mamámból..🤨ha megtudja nem vagyok otthon és egy fiúval találkozok ki van akadva mert ,hogy nekem még nem való ,hogy legyen barátom és ,hogy ráérek 4-5 év múlva foglalkozni velük és ,hogy addig ne legyen senkim...mint minden embernek nekem is hiányzik ,hogy valaki szeretgessen (vagy bárki mással) ,hogy én miért csavargok maradjak otthon 0-24-ben és ne menjek sehova ezt akarja🤦🏼‍♀️De nem fogja fel ,hogy nekem ez nem jó , kimozdulni is van szükségem sz@r otthon lenni mindig és sehova se elmenni sulin kivül🤨

Azt se akarja elfogadni ,hogy nem vagyok már “kislány” mert ha ő hív akkor nekem persze ugranom kell mindenhova elkísérni ,de ha nem kísérem el minden rib@ancnak elhord.

Sulit szeretnék váltani most évvégén és most abba is beleszólt persze🤨


2019. máj. 14. 20:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jól tanulsz a suliban? 4-es mindenből megvan? Ha igen, akkor ne szóljon bele, 16 évesen már igenis lehet magán életed. Éjjel ne maradj ki, de napközben oda mégy ahova akarsz.


De ha a suli rosszul megy...


Akkor teljesen igaza van, neked a tanulás lenne a legfontosabb, ne hanyagold el, mert később nem lesz rá lehetőséged és szívni fogsz az élettel, mint a torkosborz.

2019. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!