Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti jóban vagytok és intenzív...

Ti jóban vagytok és intenzív kapcsolatot tartotok házastársatok nagyszüleivel?

Figyelt kérdés

Fiatalabb házasok véleményét kérdezem. Baráti körből vannak, akik mivel közel laknak naponta meglátogatják nagyit, persze nem mindig órákra, de mégis ránéznek, mivel nagyi egyedül él, bár 88 éves de nem beteges és egész jókat beszélgetnek is vele.

Másik haveroméknál ott tartottak egy születésnapi bulit ahol nagyi él (korábban többgenerációs családi ház volt de már csak nagyi lakik ott), mert megengedte nekik és bár ő maga nem volt ott a buliban, másnap segédkezett a romeltakarításban is. Meg még örült is hogy jól érezték magukat a fiatalok.

Másutt is vannak ilyen "idilli" helyzetek hogy a nagyszülők is elfogadták unokájuk választottját és ennyire jóban vannak?


2019. jún. 9. 11:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mi tartjuk a kapcsolatot, de nekünk szerencsére az egész családunk elég összetartó. Tudom, hogy bármikor betoppanhatok bármelyik nagyszülőmhöz (négy van még az ötből) vagy a párom nagymamájához, szívesen fogadnak.


De nekünk szerintem a családunk sem problémás. Soha nem kellett pl. amiatt aggódnom, hogy a szüleim bunkók lennének bárkivel akit hazahozok.

2019. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a nagyszüleit 😃 elfogadjuk egymást, sőt ők még talán kedvelnek is engem. Bármikor mehetünk, szívesen fogadnak. Egyik nagyi mindig pálinkáztatna, szóval én mindig autóval megyek oda... 😃 ilyenek ezek, kedves idős emberek, mindig adnak valami kis sütit, meg csomagolni kell az ünnepi kajából nyilván, tipikus nagyi feeling 😃. Csak szimplán nem szimpatikusak ennek ellenére sem. Nem tudom miért, talán csak nem az én korosztályom. De kéthavonta kibírom, na.


Amikor beleszeretsz egy emberbe, akkor megkapod hozzá csomagban a családját is. Van amikor jót, van amikor a poklok poklát... Hát sajna-nem sajna, de ez van 😃 legalább a szülei jóarcok, velük többet is talizunk szerencsére 🙂

2019. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!