Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Csak szerintem nem egy átlagos...

Csak szerintem nem egy átlagos nagyszülő - unoka kapcsolat ez?

Figyelt kérdés

A nagymamám folyamatosan meg akarja mondani mit tegyek.

Csak hogy egy példát mondjak, ma reggel 9 órakor is átjött hozzánk (pár percre lakik) és felkeltett, mondván hogy ne aludjak ilyen sokáig, ő már ezer éve felkelt, én is kezdjek el takarítani. Hiába mondom, hogy nyári szünet van, mindig ezt csinálja.

Azt hiszi, hogy egész nyáron lustálkodok, pedig a suliba is hajtok egész évben és most is szoktam délutánonként kicsit tanulni pl angolt, németet, spanyolt.

Vagy pl mikor hosszabb a körmöm,akkor rögtön szól nekem és anyának is, hogy milyen dolog ez, meg hogy legyen rövid és ne fekete hanem nude.

Nálatok hogy van ez? Mindenhol ennyire beleszólnak az unoka életébe?

16/L


2019. júl. 22. 16:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
24%

Vedd úgy, hogy a nagymamád ilyen. Más is van így. Ugyanakkor mások nem így állnak a nagyszülőkkel. Tegyed azt amit az egyik 16/N írt.

F.

2019. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
68%

A szüleidnek kene leállítaniuk. Én nem engedném anyámnak, de ő nem is csinálna.

Nagymamád ilyen szavakat használ, hogy nude?

2019. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!