Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Zavar, hogy nem tudok alkoholt...

Zavar, hogy nem tudok alkoholt inni itthon család miatt a vírus idején, mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Tavaly végeztem a főiskolán, még itthon lakom. Komoly barátom van, akivel idén májusra terveztük az összeköltözést, ezt most el kellett halasztanunk a vírus miatt. Ő is otthon lakik még, bár ő nagy családi házban anyukájával ketten.


Mindkettőnknek elváltak a szüleink, apukánk nem él velünk.

Anyukám és én is home-officeban dolgozunk, mindig itthon vagyunk.

A páromhoz péntek délutántól vasárnap estig megyek át autóval és ők egész hétvégén otthon vannak. Nagyon unalmas és rossz így, de elfogadtam, hogy most ez van.

Csakhogy én rendszeresen iszom alkoholt, és a 2 anyuka és a barátom szinte soha.... és a két anyukát ez tudom, hogy zavarná “miért iszik egy fiatal lány, ráadásul miért hétköznap, egy lakásban egyedül...” így inkább nem iszom alkoholt, mert nem akarok vitát, de már hiányzik az alkohol. A párom hiába nem iszik, ő elfogadja, làtja, hogy ésszel csinálom és soha semmi bajom tőle.

Heti 2 x innék este vagy hétvégén mikor már nincs semmi dolgom és egyszer VAGY 2 doboz sört , VAGY 1 üveg pezsgőt...


Mit gondoltok erről a helyzetről? Hónapokig ne igyak alkoholt a vírus miatt? Vagy ne érdekeljen mit mond a két anyuka?



2020. ápr. 28. 12:17
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
94%
Zugivó alkoholista akarsz lenni? Az alkoholista szintet már elérted. A következő szint az, hogy titokban iszol, hogy ne lássanak meg. Ezt hívják zugivónak. El kéne gondolkoznod...
2020. ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
91%
Alkoholista vagy, ez nem kérdés. Heti 2 alkalom is az, mert rendszer van benne. Várod azt a két napot, tehát függő vagy. Menj el fürödni egy órára és idd meg. Vagy idd a szobában, bögrében....Aztán hipp-hopp mindennapos lesz az ivás....
2020. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
91%

Attól "nagyon unalmas és rossz", hogy lemaradsz a heti két iszogatós estéről?

Tényleg nincs más örömöd az életben??? Nézz kicsit körül!

Léteznek, filmek, könyvek, társasjátékok, beszélgetések, lehet énekelni egyedül és másokkal együtt, rajzolni, feszeni, kötni, horgolni, varrni, kertészkedni akkor is, ha csak két cserépnyi földed van.

Bármelyik jobb, mint számolgatni, hogy mikor ihatod a következő üveg pezsgőt.

2020. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
10%
Én, minden nap iszom általában kisebb, néha nagyobb mennyiségeket. :)
2020. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
6%
Na jó, majdnem minden nap.
2020. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
95%
Ennél tökéletesebb lehetőséget el sem tudnék képzelni az alkoholról való leszokásra.
2020. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
91%
utolsó azért ha az ember unatkozik, mert nem ihat és akkor érzi magát boldognak nem kis probléma. Ehhez ráadásul nem elég egy doboz sör hanem egy üveg pezsgő kell :s azért az sok még heti szinten is.
2020. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is alkesz vagy. 🤗
2020. ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
86%
Én személyesen néztem végig barátnőm életútját az alkoholizmus poklában, es
2020. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
84%
Az már rég rossz ha azért iszol, mert akkor legalább boldogabb vagy.
2020. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!