Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megszakítanátok ezért a...

Megszakítanátok ezért a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Autóbalesetet szenvedtünk, aránylag nagy sebességnél “szendvicseztünk”, nem tudom ezt hogy hívják szebben, az előttünk haladó gyakorlatilag állóra fékezett kb 90-ről, mi hiába lassítottunk, nem tudtuk elkerülni az ütközést, illetve a mögöttünk haladó sem igazán, hátulról még elkapott minket, a kocsinak se az eleje nem maradt meg se a háta. Tűzoltók szerint isteni szerencse, hogy saját lábon, minimális sérülésekkel, enyhe agyrázkódással kiszálltunk, gyakorlatilag minden ami kár keletkezett az anyagi (maga az autó, telefon, stb). Családnak ott helyben szóltunk, ne aggódjanak, minden ok, nyilván ettől még aggódtak. Párom öccse, a szülők, az anyja új párja, az én szüleim és nővérem, tehát majdnem mindenki gyakorlatilag írt, hívott, aggódott. Párom öccse, annak a párja és anyósom illetve az ő párja együtt ebédeltek amikor kapták a telefont, tehát egyszerre értesültek a dologról. Párom öccsének a párja sem akkor, sem azóta annyit sem írt, hogy fordultatok volna föl. Engem ez őszintén megdöbbent, felénk azért a család nem ilyen (ha nekem nem is ír, de párom a sógora), szegény mamám is csak azért nem tudja mert biztosan a szívroham vinné el, hiába jól vagyunk. Részemről több rokon sajnos nem él. Én egészen sokat küzdöttem hogy jóban legyünk, legyünk egy naaagy család, járjunk össze, nyaraljunk együtt (párom öccsének ez jól esett, félt, hogy nem fogja a család befogadni a kedvesét). Én ezek után megmondom őszintén az utcán köszönni sem szeretnék neki. Pár sort legalább már emberségből írok olyannak is hogy pl volt osztálytárs ha megtudom hogy ez történt vele. Párom nagy vonalakban egyet ért velem.

Ti megszakítanátok a kapcsolatot? Előtte érdekelne azért, hogy miért nem írt?



2020. máj. 17. 20:54
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
Eltelt a pár nap, már kezdünk túl lenni rajta. Tartottuk a követési távolságot, de szerintem akkorát kevesen tartanak hogy 90-ről kvázi állóra tudjanak fékezni, nem arról volt szó, hogy épp egy valamekkora lassítást ne bírnánk ki. Szerintem a mögöttünk levő sem jött túl közel de nem ez a lényeg. Párom öccsének a kedvese férfi, szóval a nő ellenes nő sztorit elengedhetjük :) Anyóst hívtuk, párom öccse is már csak “úgy tudta meg” hogy minden rendben, mégis írt. Valamelyik szülőnél heti 1-2x szoktunk ebédelni, egy városban lakunk, szóval alapvetően nem távoli a viszony, párom öccse mikor szingli volt, többször nálunk aludt, tartottunk filmezős estét, megittunk valamit, tényleg mondhatni napi kapcsolat volt, ebbe jött a kedvese, akit próbáltunk ezekbe bevonni, elég sikertelenül. Nem mondta ugyan senkire hogy nem lenne neki szimpatikus, de nem is közeledik, néha egy-egy sztorit mesél, de annak az a lényege hogy ő mindenben jobb, ügyesebb, okosabb. Próbáltunk vele jó kapcsolatot kiépíteni ennek ellenére. Talán kívülről nem jött át rendesen, de alapvetően mindenkivel szoros a viszony, akartuk, hogy a sraccal is az legyen, de ezek szerint nem lesz...
2020. máj. 17. 23:02
 12/51 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem akart o ezzel rosszat, ezt most te reagalod tul.
2020. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
88%
Kisangyalom! Te nem vagy a vilag kozepe. Annak a nonek/lanynak nem vagy te az eg vilagon senkije.. Miert irt volna? Wtf. Parod occsenek a baratnoje!! Az neked az eg vilagon senkid. A parodnak is miert irt volna.. Masreszt ertesult h semmi bajotok es epen megusztatok. Akkor meg plane. Nem korulotted forog a vilag rozsam. 😂😂😂 Eszem megall..hat meg ha korhazban fekudnel de megusztad! Jol vagy. Akkor meg mit rinyazol itt hogy a 28 000.edik senkid ir e vagy nem..
2020. máj. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
38%
13 vagyok. Szoval meleg! Basszus ez nagyon durva. Ferfival szexel hat ez van. Akkor se vard h majd neked hajbokol mert elvarod. :D
2020. máj. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
Rózsa virágszál tündér bogyókám inkább feküdj le csicsikálni, késő van már :) Leszarom, hogy ki meleg meg ki nem, nem volt lényeg, azért nem írtam az elején. Feltételeztem van annyi eszed, hogy a MI körülményeink ismeretében válaszolsz. NALUNK ugyanis összejárás van és napi kapcsolat, amiben szerintem kicsit erős bármit is nem mondani adott esetben. Ha a kollégád jár hasonlóan, neki se mondasz semmit se? Veled még soha senki nem volt kedves, hogy felismerd, milyen sokat tud jelenteni?:)
2020. máj. 17. 23:49
 16/51 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem, ha nekem a tűzoltók azt mondanák, szerencsés vagyok, tuti, hogy megváltozna az életem, észrevenném a madárcsicsergést, nem azon puffognék, hogy ki ír üzenetet.
2020. máj. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
85%
De velem sokan hasonloan kedvesek es irto irritalo amikor nincs semmi erre "de mi a baj hogy vagy?".. Vannak boven akik ezzel jonnek. Eleg sok valaszado leirta neked angyalkam h a leirt meleg ferfi akirol azt hittuk no de tok mindegy a neme..neked nagyjabol a senkid. Es hidd el nem is erdekli mi van veled. Csak te hiszed azt h az emberek azzal foglalkoznak jol vagy e..kozben meg rad sem gondolnak. Azt hiszed rolad szol minden. Velem is kedvesek es szoktunk beszelni egymassal mi is! De parom testverenek a parja meg az en paromat sem koszonti fel szulinapkor.. Es senki se haragszik ra.. mert mi is lesz@rjuk ot magasrol. Meg a parom tesojat is lesz@rjuk.
2020. máj. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
Nagyon sok mindent átértékeltem, eddig zavart hány kg vagyok, most, hogy láttam, mennyi egy élet, nem érdekel. Még mindig hihetetlen, hogy ennyiken múlnak életek. Egyébként mindannyian élve kerültünk ki a sztoriból, hihetetlen számomra. A sógorom párjával érzékeny volt a kapcsolatunk mindig is, nem csak nekem, mindenkivel. Mintha párom öccse kellene neki, de a hozzá “járó” család már nem. Mintha szívességet tenne hogy találkozik velünk, sokáig voltam villámhárító após és a srác közt, após nehezen viseli a meleg témát, a fiát imádja de a párjaival nehezen találja a hangot. Én, mint szintén “behátasodott”, próbáltam közvetíteni köztük, miközben igen gyakran flegmult nekem is a srác. Ennek ellenére mindig vártam a pillanatot, ahol megtörik a jég és rájön hogy mi mind szeretnénk vele jóban lenni, és nyit felénk. Erre a nagy pillanat az én nagy “majdnemmeghalós” pillanatom lett, és úgy éreztem, hogy ha egy ekkora dologban sem írt tényleg pár kedves szót se legalább páromnak, akkor talán nem is érdemes több energiát fektetni bele. Nyilván a megszakítást nem úgy értem hogy rá se nézek a családi kajákon, ha kérdez, válaszolok, de leírtam magamban ezt az embert.
2020. máj. 18. 00:20
 19/51 A kérdező kommentje:
És igen, köszi hogy sokadszor leírod kedveském hogy NÁLATOK ez egy semmilyen kapcsolat, de NÁLUNK, a mi kapcsolati dinamikánk az úgy néz ki, hogy oldalirányban is szoros a kapcsolat. Sógorom meghívta a szalagavatójára nővéremet is, mert találkoztak sokszor, jóban vannak, még ők is felköszöntik egymást. Tehát EBBEN A VISZONYRENDSZERBEN furcsa a dolog.
2020. máj. 18. 00:24
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Így az olvasottak alapján itt nem is annyiról van szó, hogy nem írt neked a balestet után, hanem egyébként sem úgy viselkedik, ahogy szerinted elvárható lenne. Szerintem ne erőltesd vele a kapcsolatot, ha ő ennyire nem szeretné, de ellenségesnek sem muszáj vele lenned, mert akkor párod tesójával is lehet megromlana a kapcsolatod. Szerintem szimplán ne foglalkozz vele és akkor a viselkedése se esik rosszul meg te se bántod meg őket. A többi családtagoddal úgyis szoros a kapcsolatod, elég velük törödni. :)
2020. máj. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!