Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Bunkóság visszautasítani a...

Bunkóság visszautasítani a tortaszeletet?

Figyelt kérdés
Születésnapkor tényleg bunkó viselkedés, ha visszautasítom a tortaszeletet, amivel megkínál az ünnepelt? Vagy ilyenkor illik elfogadni, úgy, hogy tudom, hogy nem fogok enni belőle? Egyébként vércukor probléma miatt nem eszek belőle, de ez állandó szájhúzást eredményez a rokonság körében...
2020. szept. 10. 11:15
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%
Max egy ici pici vékony szeletet, vagy csak 1 harapásnyit kérnék. Énis cukorbeteg vagyok 15 éve, de ebből sose volt probléma, 1 falat néha belefer 🤷‍♀️
2020. szept. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

"Ha tudtad volna nem lettél volna cukros." - nemcsak bunkó vagy, de ostoba is. Egész életemben sportoltam, tisztán étkeztem, 25 évesen mégis kiderült, hogy cukorproblémáim vannak. Nemhogy kövér nem vagyok, kifejezetten izmos, sportos vagyok. Anyám ugyanez, válogatottban játszott és ő is cukorbeteg, meg az ő anyja is. Neked, mint egészségügyisnek akkor most elárulom, a cukorbetegség elsősorban genetikai betegség, amihez a stressz is elég trigger, nem kell, hogy rosszul egyél feltétlenül, hogy megjelenjenek a tünetek.

Nagyon sok kisgyerek inzulindependens, de biztosan ők is mind kövérek, mesélj még! Nem csoda, hogy ilyen az egészségügy, mert a normális szakemberek már rég kivándoroltak, a rosszindulatú, tudatlan emberek, mint te meg itt osztják az észt.

2020. szept. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
93%

#42

100%-ig egyetértek veled!

Én 56 kiló voltam, amikor kiderült a cukorbetegségem, egy nagyon stresszes egy év és egy hatalmas idegmegrázkódtatás után.

Hozzáteszem, hogy nagyapám, apám és apám 2 nővére is cukorbeteg volt.

2020. szept. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem bunkosag én nem foglalkoznék vele lenyegtelen az indok aki meg ilyenen megsertodik az a saját baja
2020. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
60%

Nyugodtan elmondhatod, hogy egészségügyi problémák miatt nem kérsz a tortából.

Legjobb barátnőm is cukorbeteg, nem evett a tortámból, és wow még mindig imádjuk egymást.

Vagy ha semmiképpen sem akarod elutasítani, akkor mondd, hogy nagyok keveset kérsz.

2020. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!